Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök kutya miért nem eszi...

Kölyök kutya miért nem eszi meg a húst?

Figyelt kérdés
Főtt csirkemellet adtam neki levesben rizst is kevertem bele hasmenés miatt,mert amúgy nem enné meg a rizst magában,de most a húst se ette meg.Maradjon a száraztáp napi 3-szor?
2019. ápr. 7. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Mert a kutya nem ember. Ne akard emberként etetni.
2019. ápr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha hasmenése van és nem eszik, akkor valószínűleg beteg, nem csak egy sima hasmenés a baja. Ne erőltess bele semmit. Hasmenésnél nem levest kell adni amúgy sem. Holnap, ha nem eszik még napközben, irány a doki.
2019. ápr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A tápot megette csak nem egyszerre.Tudom,hogy nem ember de pont a húst nem eszi meg?
2019. ápr. 7. 17:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha hasmenése van egy kölyöknek, akkor DIÉTÁZTATNI kell. A táp nem diétás.
2019. ápr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kutya húsevő is, tehát igazad van, hogy miért nem eszi meg a húst.Eddig is kapott húst, és megette?Vagy lehet nincs hozzászokva még.

De ha megy a hasa is, akkor lehet beteg.Akár a száraztáptól is mehet a hasa.Milyen tápot adsz neki?

Szerintem vidd orvoshoz a hasmenés miatt.

Ha rendbejön, adhatsz neki húst is, sőt kell is adni.Nem tudom milyen idős kutya, de én a 20 hetest még napi ötször is etetem.

2019. ápr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!