Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért ilyen a kutyám? Harap,...

Karina2222 kérdése:

Mért ilyen a kutyám? Harap, agresszív.

Figyelt kérdés
2 éves Akita keverék kan kutyáról van szó. Eleinte kisebb dolgok történetek mit pl a kajánál morgás, akiket nem ismer morgás, séta közbe morgás és ezekre sajnos nem figyeltünk oda! Egyre durvább lett a helyzet míg addig fajult hogy megharapta az egyik ismerősünk. Onnantól szájkosáral séta stb... De továbbra is folytatta ezt a viselkedés. Viszont ma betelet a pohár, hátra mentem a tesómmal hozzá (akit amúgy imád) majd hirtelen nekitámadt és amikor le akartam szedni majdnem megkapott ha nem lett volna ott testvérem férje nem tudom mi történt volna. Nagyon szeretjük és nem szeretnénk elveszteni. Mit tudnánk tenni? (negatív kommenteket hanyagoljuk)

2019. ápr. 7. 20:40
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
*szájkosárral (mindig kijavítja a telóm)
2019. ápr. 7. 20:43
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk, esetleg nem ártana nem csak tartani, de nevelni is a kutyát! Mert már a fejetekre nőtt...
2019. ápr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%

Hát jól a fejetekre nőtt, a megoldást pár mondatban nem lehet leírni, konkrét könyveket írnak erről.


Elsősorban egy jó kutyasulit vagy házhoz járó kiképzők keressetek fel.

2019. ápr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Járt kutyasuliba és rengetek trükköt is tud, szóval nem hinném hogy nem neveljük meg, foglalkozunk vele 🙃
2019. ápr. 7. 20:50
 5/22 anonim ***** válasza:
58%
Ő saját magát tekinti falkavezérnek! Teljesen egyértelmű, ezért viselkedik így. Olvass utána!
2019. ápr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Igen kutyasuli gondolkodtunk csak félünk hogy megharap valakit 😐
2019. ápr. 7. 20:52
 7/22 anonim ***** válasza:
3%
Az akita kemény fajta. Ha mar, üsd! Verd el, hogy megtanulja ki a főnök! Ha nem teszed, ráfaragsz vele.
2019. ápr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
26%

Járt kutyasuliba, vagy csak gondolkodtatok rajta?


Amúgy azt olvastam róla, hogy őshazájában kutyaviadalokra tartották. Jól beválasztottatok vele.

2019. ápr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

#7

Miközben éppen morog nem lehet megütni mert azt a haragot akkor rajtam töltené ki viszont ha van rajta szájkosár és úgy morog azonnal szoktam

2019. ápr. 7. 21:10
 10/22 A kérdező kommentje:
#8 járt, de még régen!
2019. ápr. 7. 21:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!