Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Én hibám hogy a kutyám megeszi...

Én hibám hogy a kutyám megeszi a másik kajáját?

Figyelt kérdés

Albiban lakom, nekem is van kutyàm, lakótársnak is. Enyém 2 és fél éves, másfél éve lakunk itt. Lakótársé 8 hónapos kutya, 3 hónapja van itt.


Elméletileg a kutyák nem mehetnek be egymáa szobájába (vagyis a mi szobáinkba), persze már tapasztaltuk hogy ha senki nincs otthon, átjárnak egymáshoz. Azóta lakótárs zárja a kutyáját a szobába,az enyém nincs bezárva, folyosóra is kimehet.


Viszont most kétszer történt olyan eset, hogy lakótárs nem volt otthon, a kutyája sem, és az én kutyám bement az ö szobájukba ès megette a másik kutya kajáját.


Szerintetek ki a hibás? Szerintem ő, hiszen ha úgysincsenek itthon becsukhatná a szoba ajtaját ès akkor nem menne be az enyém, plusz az ő kutyája előtt egész nap ott van a tálban a kaja, ezt is mondtam neki hogy az nem dolog.


2019. ápr. 8. 15:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Te hibád. Te kutyád, neveld meg. Nekem is van kutyám és soha nem csinálna ilyet.
2019. ápr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Mindketten hibásak vagytok. Ő azért mert, alap lenne, hogy ha nincs otthon, legalább becsukja a szoba ajtaját, ha nem is zárja kulcsra. Te meg azért, mert hagyod a kutyádnak, hogy egyáltalán bemászkáljon a másik szobájába.
2019. ápr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%
Külön egymástól elzárva kell etetni őket és alapból se kéne egész nap előtte hagyni a kaját. 15 perc múlva el kell előle venni, annyi idő alatt úgyis eszik annyit amennyire szüksége van. Át kell szokatni
2019. ápr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
21%
Mindenki hibás!
2019. ápr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

3-as, nem tudon miből gondoltad hogy a kutyàk együtt esznek....

Két külön szobàba vannak, külön esznek, relatíve semmi közük egymáshoz, teljesen külön "család" vagyunk.

Egyébkêbt koràbban a kutyàm SOHA nem ment be az ő szobàjukba, mivel nem volt megengedve neki (maga a lakótàrs 1 éve lakik itt).

Kb 1 hónapja történt olyan hogy 3-4 napig napközben együtt voltak a kutyák mikor nem voltunk otthon, akkor jöttünk rà hogy nem lehet kettesben hagyni őket, mert akkor rombolnak (az enyèm soha nem robolt korábban ).


Na ez utàn az együtt rombolások után szokott rá a kutyàm hogy bemegy a lakótárs szobàjàba.

2019. ápr. 8. 16:14
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor szoktasd le róla! Nem is értem mi a kérdés. Hacsak az nem, hogy nem tudod megnevelni a saját kutyádat...
2019. ápr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mindketten.

Neked meg kellene tanítanod a saját kutyádat, hogy nem mehet be abba a szobába, és nem eheti meg azt a kaját, amit nem te adsz neki.

Ő meg abban, hogy kaját kutya előtt nem hagyunk. Elétesszük, megeszi, kész. Ha hagy, akkor túl sokat kap. Annyit kell adni neki, amennyit 10-15 percen belül megeszik.

2019. ápr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Mindketten hibásak vagytok, kivétel a 2 kutya.

Alapvetően számomra azért vagytok elsősorban hibásak, mert tartatok 2 kutyát, totál külön.

Szerencsétlenek élnek egy lakásban és soha nem találkozhatnak, nem játszhatnak együtt?Mire való ez a nagy elkülönítés?Lagalább abban egyeznétek meg,hogy naponta egyszer hadd játsszanak már kicsit együtt.

Ha egymást utáljátok, az ne hasson ki a kutyákra.

2019. ápr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

7-es ki mondta hogy utáljul egymást? Ki mondta hogy àllandóan külön van a két kutya??? Hol olvastàl te ilyet??


Lakótárssal nagyon jóban vagyunk, mumkatársak vagyunk.

És azt írtam hogy akkor van külön a két kutya, mikor nem vagyunk otthon!!

Délután amikor hazaérünk, nyitva vannak az ajtók kb lefekvésig, akkor játszhatnak egymàssal amikor akarnak.

2019. ápr. 9. 12:41
 10/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat,nem 7-es hanem 8-as.
2019. ápr. 9. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!