Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vajon lehet baja? Többi lent

Vajon lehet baja? Többi lent

Figyelt kérdés
Nemrég séta közben egy nagy pitbull támadta meg a 4 hónapos tacskó keverék kiskutyámat, sérülést nem láttam rajta mert időben sikerült elzavarni a másik kutyát. A kicsi ugyan úgy játszik, szaladgál, viszont nagyon megijedtem. A kiskutyámnak nem lesz baja?

2019. ápr. 10. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem ha ugy tunik, jol van, es kulso serulest sem latsz rajta, megusztatok. azert figyeld...


hogy tortent az eset? es hogy sikerult elzavarnod?

2019. ápr. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére épp' időben jöttek ki segíteni, gondolom meghallották a kutyákat és látták hogy baj van. A támadó kutyát mindvégig igyekeztem távol tartani az enyémtől, így harapás nem érte. Az eset után 10-15 perc után megnyugodott, de nagyon megijedtem hogy baja történt.
2019. ápr. 11. 09:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha megharapta volna és orvos kéne neki azt hidd el látnád rajta. Viselkedési gond lehet főleg ha ezek után félsz majd nagy kutyához engedni vagy ha ő fél más kutyáktól agresszívan reagálhat. Bár ilyen fiatalon úgy hogy nem lett verekedés belőle nem hiszem hogy nagy trauma érte tehát simán szocializálható lesz. Viszont ami nagyon fontos akár kicsi akár nagy a másik kutya csak akkor enged oda ha az a kutya meg van nevelve. Nagy testű jól nevelt kutyánál a gazdára kell figyelni hogy a kutyáját játék közbe állítsa le ha túlságosan bele melegszik mer elég egy véletlen rálépés és a súly különbség miatt baj lehet. Nekem is nagy kutyám van onnét tudom, én mindig magamhoz hívom, lefektetem hogy lenyugodjon ha azt láttom hogy a játék hevébe már nem figyel annyira nehogy rálépjen a 40kiloval könnyebb barátjára.
2019. ápr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A másik kutya kóbor volt, és egy pillanat alatt tűnt fel, ha láttam volna hogy jön rögtön felvettem volna az enyémet. Viszont ugyan úgy eszik, játszik, nincs baja ahogy néztem.
2019. ápr. 12. 07:26
 5/6 compactegon ***** válasza:
felvenni a kutyát a legnagyobb butaság. sokszor csak olaj a tűzre, plusz ha te sérülsz, rosszabbul jársz.
2019. ápr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A tàmadàs utàn vettem fel, mert a nagy kutya olyan közel volt hogy nem tudtam volna
2019. ápr. 17. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!