Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Huvelyi verzes a kb. harom...

Rothlaszlo kérdése:

Huvelyi verzes a kb. harom hete vemhes szukanal. Veteles lenne?

Figyelt kérdés
Van egy gyonyoru 3.5 eves kangal szukam,kb. harom hete befedeztettem es tegnap ota tapasztalom,hogy valami gyenge veres valadek urul a vaginajan,ez vajon vetelest jelenthet?egyebkent a viselkedese es az etvagya normalis,nehany napja egy picit tobbett hancurozott a kb. egy eves kolykevel,lehet az artott meg neki?persze elviszem allatorvoshoz is,de azert erdeklodom,hatha volt meg masnak is hasonlo tapasztalata.Valaszaikat elore is koszonom!

2019. ápr. 11. 14:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Miért nincs ivartalanítva? A tenyésztő kérte, hogy legyenek kölykök a kutyától? Lehet vetélés, igen.
2019. ápr. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Sajnos nem tudok érdemben válaszolni, mert nem értek hozzá, ezért nem is szaporítok.

Mivel te sem értesz hozzá ezért csak azt tudom javasolni, hogy vidd el dokihoz minél előbb!

Viszont, ne haragudj, de miért szaporítasz, amikor szemmel láthatóan te sem értesz hozzá?

Alig egy éves a korábbi alomból a kölyke és megint vemhes... Bocsánat, de ehhez tényleg csak gratulálni tudok. Tele vannak a menhelyek így is. :(

2019. ápr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

Ha elviszed állatorvoshoz, légyszives az első amit megkérdezel hogy mikorra tudnak időpontot adni ivartalanításra.

Nem kell még több szaporító ebbe az országba, így is van elég. A menhelyek meg dugig.


Kérdésedre válaszolva, igen, lehet vetélés. Ha hozzáértő lennél fel sem merülne ez a kérdés.

2019. ápr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

3 és fél éves, de már van egy 1 éves kölyke és most ismét vemhes. Hát ehhez csakis gratulálni tudok, már ne is haragudj!


"persze elviszem allatorvoshoz is"

Már rég el kellett volna vinned, ahelyett, hogy itt válaszokra vársz!

2019. ápr. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Elleted a szegény kutyát 0 hozzáértéssel, igazi felelős gazdi vagy, gratula. Itt nem fogsz választ kapni csak a rendelőben.
2019. ápr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kedves tagok!eloszor is en a segitseguket kertem,ha nem tudnak okosat mondani,akkor inkabb hallgassanak!a kutyam eloszor,kb 2.5 evesen lett vemhes veletlenul,egy rottweiler kantol,most vittem leoszor egy fajtajabeli kanhoz,bar szerintem eleg erett volt mar akkor is,amugy biztos vagyok senki nem tartja olyan korulmenyek kozt,mint en,itt kint Erdelyben,szabadban,a megszuletendo kolykoknek mar leendo gazdajuk van,mind a nyaj mellet fognak szolgalni,ugyhogy inkabb en kerdezhetnem azokatakik egy eletre benyomoritnak nagy,komoly kutyakat egy eletre szuk udvarokba es kennelekbe,hogy: mi ertelme?
2019. ápr. 12. 08:56
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk barátom, butus vagy....
2019. ápr. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Erdélyben a kutyatartási kultúra színvonala még rosszabb, mint itthon. Ez esetben hiába magyarázzuk mi lenne a jó, látszik, hogy nem érdekel kérdező, így csak a legjobbakat tudom kívánni szegény kutyá(id)nak.
2019. ápr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

Kaptál választ a kérdésedre.

Ezt meg csak úgy mellékesen olvasd el: [link]

2019. ápr. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
a fenebe!allandoan ezt az ivartalanitast forszirozzak,en egesz mast kerdeztem,hogy lehet-e termeszetes dolog vemhesseg alatt az enyhe huvelyi verzes,vagy eleve vetelest jelent?mert maskulonben nincs baj vele,az is lehet,hogy most agyazodnak jobban a magzatok a mehben,tehat egy tapasztalatott kertem,de onok csak ezzel a hulye ivartalanitassal jonnek..,noha leirtam,hogy a kutyaim haszonallatok,nem hobbicelra tartom es nem fognak menhelyre kerulni..
2019. ápr. 13. 08:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!