Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaovi hol? (Budapest...

Kutyaovi hol? (Budapest Nyugatitól nem messze)

Figyelt kérdés

Kiskutyát fogok majd vásárolni tenyésztőtől.A közelemben nincsen kutyaovi csak kutyasuli de ott nem tartanak ovit.


A kutyadumába akarok menni suliba vele de itt nincsen ovi.

Budapesten a nyugati pályaudvartól nem messze lévő kutyaovit tud valaki?Én csak messze találtam tömegközlekedéssel is 40 perc.

Mivel faluból járnák fel vele még kölyökként szerintem sok lenne neki annyi utazás mivel Vácra 1 órás az út és Pestre is zónázóval 30 perc onnan még 40 perc sok lenne neki kölyökként.


Mindenféle képen akarok vele oviba menni de nem tudok hová esetleg majd Vácon illetve Balassagyarmaton megpróbálok érdeklődni hátha van de eddig még nem találtam.



2019. ápr. 11. 17:58
 1/6 kamugyrosz ***** válasza:
0%

Kesz rohej

Miért tartasz kutyat

2019. ápr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Van kutyanapkozi! Megbeszelt Idore ertemennek a lakasodra es elviszik kocsival egy korbekeritett nagyobb fuves teruletre mas kutyakkal jatszani tobb ovineni/bacsi folyamatos felugyeletevel. Megbeszelt idore visszaviszik a lakasodra.


Facen talalsz ilyen csoportokat! Kutyanapkozi neven!!!

2019. ápr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Honnan járnátok fel?

A Népszigeten van az ottani kutyasuliban kutyaovi is, és az Akelában szintén, ezek Budapest Északi részén vannak, ha ebből az irányból jössz, még közelebb is lehet, mint a Nyugati. De más irányból is vannak kutyasulik, érdemes rájuk keresni, ha ezek például nagyon kiesnek az útvonalból.

Viszont a kutyanapközi is jó, amit a 2-es írt.

2019. ápr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem, hogy mintha a Városligetben is lenne valami kutyaovis foglalkozás, de nem ismerem őket. Viszont a Nyugatihoz viszonylag közel van.
2019. ápr. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Rétság felől járnánk fel.


Kutyanapköziről én is hallotam már de oda nem szívesen viszem mert akkor én mint gazdija jelen sem lehetek és a tenyésztője azt ajánlotta,hogy én is legyek jelen mert igy kialakul a kezdeti kötődés és ugye nekem kell szót fogadnia nem az óvónéniknek bácsiknak.

2019. ápr. 12. 15:43
 6/6 anonim ***** válasza:
A Népszigeti sulihoz elvileg lehet kevesebb az út másfél óránál, de az volánbusz, viszont pont a Népsziget közelében van a buszpályaudvar. Esetleg ezt is megnézhetitek mint lehetséges opció.
2019. ápr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!