Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Zöld kagyló kapszulát kutyákna...

NinaSimone kérdése:

Zöld kagyló kapszulát kutyáknak, hol lehet a lehető legjobb árban beszerezni?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tehetem meg, hogy drágát vegyek, viszont a kutyámat meg imádom.

2019. ápr. 12. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Akkor minek adsz neki zöldkagyló kapszulát?
2019. ápr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert kezd idősödni, és az ízületei már problémásak, (diszplázia ha jól tudom a neve)
2019. ápr. 12. 17:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Idősödő kutyának az már nem sokat ér, a miénk 15 éves, és most váltottunk C11-re, ettől teljesen rendbejött, már teljesen jól mozog tőle.

És nem sokkal drágább, mint pl egy dm-es zöldkagyló, de ez legalább ér is valamit.

2019. ápr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A diszplázia jelentése---rendellenes fejlődés.

Lehet fiatal kutya is diszpláziás és lehet idős kutya diszplázia mentes.

Viszont az idős kutyáknál a porc kopik el, ahogy az idős embereknél is előfordul.

A porckopás neve -artrózis.

Az ebből eredő fájdalmat nem a zöldkagyló enyhíti. Non steroid gyulladás csökkentőt ad rá az orvos.

2019. ápr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van az embernek való, nem tudom hirtelen melyik. De mindentől mentes. Olcsóbb, mint a kutyàs, ugyanúgy hat, dm vagy rossmann helyen vettem.
2019. ápr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Az a baj, hogy ami olcsó,abba úgymond a "selejtet" teszik a zöldkagylóból, ergo nem hat annyira, mint a normális minőségű. Kb mint a kutyatápnál.
2019. ápr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 10 éves egyébként és német juhász. Az orvos ajánlotta ezt a gyógyszer, csak a rendelőben baromi drága. Mindenképp meg szerzem neki jobb árban, és szem előtt tartom a tanácsaitokat is. :)
2019. ápr. 14. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!