Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történik a kutya testében...

Mi történik a kutya testében az örökre elaltatás során?

Figyelt kérdés
Van amikor túlaltatják, olyankor szerintem álmában megfullad nehézlégzés miatt. De van az a fajta altatás, amikor műtéti altatás közben megkapja a második injekciót és kikapcsolják az agyát. Hogyan?

2019. ápr. 12. 19:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%
Ez olyan lehet, mint a méreginjekciós kivégzés.
2019. ápr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem, mert az elaltatás után csak másnap tudtuk elhamvasztatni és reggelre sok vér folyt ki a száján vagy az orrán.:(


Úgy tűnt, hogy csak elaludt. Amikor a második injekciót megkapta, 1-2 másodperc volt. De ez nem olyan, mint egy kapcsoló, hogy megnyomom és kikapcsol. Tudtam, hogy borzasztó dolog lehet. De ez a sok vér nagyon megrázott.

2019. ápr. 12. 19:52
 3/17 anonim ***** válasza:
80%

" De van az a fajta altatás, amikor műtéti altatás közben megkapja a második injekciót és kikapcsolják az agyát."


Nem tudom miről írsz. Sajnos nem egy kutyámat altatták már el a szemem előtt, először altató injekció, utána ha mélyen alszik egy olyan, amitől leáll a légzése, szívműködése. S ezt adják akkor is ha műtéti altatásban van a kutya. Nem tudom milyen kikapcsolt agyról írsz sajnos!

2019. ápr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
Nekem egyik kutyám sem vérzett. Persze nem műtéti altatásból ment át a túlvilágra. Valszeg ha nálatok így volt, akkor a betegségéből kifolyólag, illetve a műtét miatt lehetett a vérzés. De semmi köze az agyához még mindig!
2019. ápr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem műtét volt!


Először elaltatják a kutyákat ugyanazzal az altatóval, amivel műtétekhez szokták. Ez fájdalomcsillapító is és altató is egyben. Ezután jön a kivégző injekció. Az, hogy kikapcsolja az agyát, arra értendő, hogy azért áll le a légzés, szívműködés, mert a szer kikapcsolja az agyat. Ez nagy dolog, mert azelőtt volt egy borzasztó altató injekció, ami légzést bénított az állatoknál, tehát leállt a légzése, de az agya még működött. Egyszer egy állatorvos ezzel a légzésbénítóval altatta el a kutyámat és azt a haláltusát nem kívánom senkinek, max. annak az orvosnak. Szóval ezért én tudom értékelni azt a fajta altatást, amikor a kutya nem megfullad, hanem azért áll le a légzés és a szív, mert már az agy sem működik.


Te annyit látsz kívülről, hogy megáll a légzése és a szíve. Eközben szétrobbantak odabent az erei ezek szerint. Semmi köze nem volt ennek a vérzésnek a betegségéhez. Így működik a második injekció. Szerintem mindenkinél. Csak nem látod. 2 órán át volt a karomban és nem folyt belőle vér. Csak reggelre folyt ki. Ha előbb el tudjuk hamvasztani, sose tudom meg, hogy belül elvérzett az injekciótól.

2019. ápr. 12. 20:06
 6/17 anonim ***** válasza:
59%
Még mindig nem értem miről hablatyolsz! Leírtam, amit leírtam, az én kutyáim nem véreztek még órák múlva sem, s nem is szenvedtek az végzetes injekció alatt!!! Kicsit gondolkodj már, volt már rá példa, hogy végső stádiumban lévő legyengült humán betegek morfium beadása után hunytak el, és nekik is légzésbénulást okozott az injekció. Nos, a kutyáknál is így hat az a bizonyos végső injekció mély altatás után! Hogy ki mit érez ilyenkor, ezt csak az tudja aki átment rajta, de már nem mesélheti el. Még egyszer, én nem láttam kínokat és vért az ebeim, hogy te miket képzelsz bele dolgokban, a te dolgod.
2019. ápr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Állítsd le magad! Az, ha belő vérzése van az állatnak, te nem feltétlen fogod látni, megsúgom. De te olyan egyszerű lélek vagy, aki elhiszi, hogy csak azért, mert olyan szépen halt meg látszatra, akkor az úgy is van. Többféle altatás van, van amikor túlaltatják és leáll a légzése. De az egyszerű agyad talán elhiszi, hogy van másféle altatás is és nem biztos, hogy attól szenved jobban a kutya. Nem lehet kellemes se megfulladni álmodban, se az, ha szétrobbannak az ereid.
2019. ápr. 12. 21:09
 8/17 anonim ***** válasza:
62%

Jól van, okosodj, elmélkedj, kombinálj, de semmit nem tudsz erről a témáról, csak lököd a baromságaidat!


Részemről befejeztem, fegyvertelen emberrel nem vívok csatát!

2019. ápr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%

Én nem olvastam/hallottam olyan halálról ami kellemes lehet.


Vagy te tudsz valamit kérdező?


Ha nem, inkább te állítsd le magad!

2019. ápr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, de azt gondoltam, intelligens emberek válaszát fogom kapni.


A baromságra, miszerint a kutya a műtét miatt vérzett, megírtam, hogy nem műtét volt, de értő-olvasás nem megy itt nektek.


Olyan altatót kapnak először, amit műtételnél is kapnak. Nem azt írtam, hogy műtötték.


Tehát nem a műtéttől vérzett, mivel nem is volt műtét, hanem a második injekciótól.

De nyilván képzeltem azt a sok vért, ami reggelre kifolyt belőle.


A továbbiakban aki a frusztráltságát akarja kiélni, takarodjon innen, mert gyászolok és annyit akartam tudni, tudja-e valaki, a második injekció hogyan okozhatta azt a sok vért. Valamelyik sötét közületek lepontozta az első válaszolót, pedig amit tapasztaltam, az egybevág azzal, amit írt.


Ennyi.

2019. ápr. 12. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!