Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki hogy oldja meg a kisbabát...

Ki hogy oldja meg a kisbabát és kutyát a lakásba?

Figyelt kérdés
Hamarosan kisbabánk születik és van egy kistestű kutyánk. Rendszeresen nyírom a bundáját, porszívózok természetesen de azért így is van némi kutyaszőr a lakásban. Ami még most nem okoz gondot de ha lesz baba és pl. leteszem a szőnyegre vagy kanapéra akkor már más lesz a helyzet. Az érdekelne hogy aki így él lakásban hogyan oldja meg ezt.

2019. ápr. 13. 12:13
 1/7 anonim válasza:
13%
Nekünk is még úton van a baba, de mióta tudjuk, a szobából ki van tiltva a blöki, így kevesebb a kutyaszőr benn. A ház többi pontján szaladgálhat, a gyerki úgyis a szobában lesz legtöbbet.
2019. ápr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
A gyerekszoba legyen tiltott terület a kutyának, illetve az sem árt, ha később megtanítjátok majd neki, hogy nem mehet a gyermek közelébe. Nem azért, mert vérengző vadállat, de legalább az első hónapokban azért kell az elővigyázatosság. A csecsemősírás egyes fajtákban előhozhat váratlan viselkedést, ezt nem árt megfigyelni, hogy hogyan reagál rá. A gyermek közelségéből azért lenne jó eltiltani, hogy ne tudja nyalogatni, ne ugráljon rá, nehogy véletlenül fellökje és sérülés legyen belőle.
2019. ápr. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Utolsó, igazad van, tiltsák el szerencsétlen kutyát, mi több szidják is meg, ha ránéz a gyerekre, nem? Így esetleg még jobban frusztrált lesz szegény kutya, az amúgy is megváltozott körülmények miatt.. arról nem beszélve, hogy kevesebb szőrt fog hullatni, ha eltiltják a gyerektől. Isten, gyere le!

@@@@

2019. ápr. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
Utolsó, igazad van, részesítsük előnyben az állatot egy néhány hetes csecsemővel szemben. Nyalogassa, lökje fel nyugodtan, úgy is erős immunrendszere van és a koponyája is beforrt már, így baja sem lehet.
2019. ápr. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Nem ezt mondtam, de a teljes eltiltás sem megoldás.

Én inkább a fokozatos összeszoktatás híve vagyok.

De nem veszekedni jöttem.

Meg úgy látom, megjöttek az ősanyák.

2019. ápr. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%
Értelemszerűen teljes tiltás, majd fokozatosan engedni, ahogy a csecsemő fejlődik. Nem azt mondtam, hogy örök életében nem mehet a gyerek közelébe.
2019. ápr. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Vigyétek ki a lakásból a kutyát és még van oldva..
2019. ápr. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!