Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaukázusi juhászkutya tartók!...

Kaukázusi juhászkutya tartók! Nem féltek tőle? Mégis csak egy 70 kilós izomtömeg.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 15. 13:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem, elég rég óta ismerem őket. A kutya nem rossz indulatú, a gazdáját egészséges jólnevelt kutya nem támadja meg. A rókák féljenek, meg a macskák ;)
2019. ápr. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki fél a saját kutyájától, akkor attól érdemes megválni.
2019. ápr. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%

Ugyan nem kau, de 60-65 kg a saját 'cicakutyánk'. Egy alkalom sem volt, mikor ne bíztam volna benne meg.


Ha valaki a saját kutyájától fél az régen rossz.

2019. ápr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Hogy a fenébe félnék a saját kutyámtól? :D eleve nem félek a kutyáktól, a sajátomtól meg pláne nem.


Kiskora óta velem van, családtag. Jól van nevelve, nincs vele semmi baj. Maximum halálra nyálaz.


Fésülés közben veszélyes nagyon, mert bele lehet fulladni abba a 2 tonna szőrbe ami kijön belőle. :D

2019. ápr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Na és, én meg 125 kg vagyok.
2019. ápr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
13%

Sajnos cafolni tudom az előttem szólókat.

Mert egy idegi rendellenesség, agyi probléma a kutya és gazdája kapcsolatat átírja, függetlenül attól, hogy milyen jól is nevelted.

:/ Tapasztalat...

2019. ápr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Én jobban félek mamámék 15 kilós pulikeverékétől, aki meg sem lett nevelve rendesen, ráadásul már öreg és szenilis, mint a panelben felettünk lakó 85 kilós bernáthegyitől, aki mint előttem írták, egy "cicakutya".
2019. ápr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Milyen az a cicakutya?
2019. ápr. 15. 15:46
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak 3.hónapja van nálunk a kislány kaukázusi,valójában most ismerkedem ezzel a fajtával.A menhelyről hoztuk el.Már nem habzsol,és alkalmazkodik a körülményekhez.Mára magától bejön az udvarból elkerített részre,hogy ki tudjunk állni az autóval,és estefelé szintén amikor a férjem jön haza! Nehéz lehetett neki,nagyon sokat vehették,mert valahányszor nyílt az ajtó elmenekült a közeléből a farkát maga alá húzta.A kajánál magától leül és várja a vezényszót,azt is érti ha forró az étel,de türelmesen kivárja.Házikosztot kap ritkán táp v konzerv.Anno a gyere szóra elmenekült most örömmel jön hozzánk. A játék még nem tökéletes,ha durvább abbahagyom vele a játékot.Érti mit jelent a "finoman" gyengédebben harapdálja a kezem de legtöbbször hanyattfekve várja a simogatást.Kissé autónom az állat,de gyorsan tanul.
2019. ápr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az általam említett cicakutya rettentő szeretetéhes, kedves óriás, aki mindenről 'tájékoztat', megbízható és értelmes kutya, aki úgy bújik mint egy kiscica :)


Az egyik válaszoló által említett rendellenesség pedig elég ritka és főleg agyontenyésztett fajtánál fordul elő.

2019. ápr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!