Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálta ezt a kutyám?

Miért csinálta ezt a kutyám?

Figyelt kérdés

Jöttem haza szürkületben, semmi újdonság nem volt rajtam, ugyanaz a kabát, amit mostanában hordok, meg tényleg totál úgy néztem ki, mint szoktam. Odamentem a kapuhoz elkezdett rám teljes erejéből ugatni és futott hátra görnyedt háttal. Nagyon megijedt tőlem. Nem értettem a helyzetet, mivel 3 éve én vagyok a gazdája, minden nap mikor jövök haza, boldogan rohan oda hozzám.

3 és fél éves Jack Russel és Border Collie jellegű keverék kutyáról van szó.


2019. ápr. 15. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Más szagod nem lehetett mint szokott?
2019. ápr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Az enyém is csinált már ilyet. Olyankor mikor hirtelen felébredt a kapura vagy mikor nagy róka ijezgetésbe volt én is kaptam az ugatásból, szóltam neki hogy én vagyok és már osztotta a puszikat. Lehet a tiéd is el volt valamivel foglalva mikor mentél és nem kapcsolt időbe hogy te vagy az.
2019. ápr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy rossz házhoz mentél, ahol pont egy ugyanolyan kutya volt?
2019. ápr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De persze, azóta is rossz házban vagyok :D


Gondolkoztam rajta, hogy esetleg a szagom volt más, ami elképzelhető, mert másnál voltam. De azt akihez meg mentem, nagyon szereti.


Néha van olyan, hogy random emberektől megijed, de nem tudom mi alapján fél egy adott embertől. Engem ismer nagyon, meg eddig sose ijedt meg tőlem, sőt ennyire még senkitől sem.


Arra gondoltam, hogy a szürkületben való látásával lehet valami.

2019. ápr. 15. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!