Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel tudnám "kizökkenteni"?...

Mivel tudnám "kizökkenteni"? - hogy hosszab ideig tudjon emlékezni arra, amit kérek tőle.

Figyelt kérdés

27-én lesz 18 hónapos a közepes termetű fekete félhosszú szőrű beagle kopós beütésű keverék kan kutyusom. Ismerőstől kaptam, 2 testvérével ő a 3. kutya. Magának valónak érzem a kutyát; mintha hiányozna neki a családja és nem is tud engem elfogadni a gazdának.

8 hetesen került hozzám.



#kutya #kutya tanítás #tréner ötlet
2019. ápr. 17. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A triviális válasz: Kutyasuli vagy házhoz járó kiképző.

Ha tudtok együtt dolgozni, akkor sok gyakorlat megtanulása és napi gyakorlása. Az én kutyáim már nyugdíjas korúak. Naponta megy a pár perces fegyelmező. (ül, fekszik, áll, lábhoz). Egy idő óta igénylik is. (ha elmarad jelzik)

2019. ápr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

A kutyasuli lehetlen. A házhoz járó kutya tréner szintén lehetetlen.

Marad az ahogy nő, úgy öregszik :/

2019. ápr. 17. 14:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem értem: 2 testvérével ő a 3.kutya, és hiányzik a családja.És mi miatt akarod kizökkenteni?
2019. ápr. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ha ereje van ugat.

Tulajdonképpen arra gondoltam, hogy a születésekor megrázta a kutyát az ismerősöm. Most 25 éves vagyok, de 7 évig volt kutyám és miután meghalt az a kutyám azután csak menhelyik kutyákra vigyáztam ideiglenesen.

Akármelyik kutyára gondolok, azok közül egyik se volt ilyen mértékben ugatós.

2019. ápr. 17. 15:18
 5/11 anonim ***** válasza:
Mennyit sétáltatod? Hogyan fárasztod? Hogyan foglalkozol vele?
2019. ápr. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A bal hátsó lábán sérült a combcsont és a medencecsont között helyezkedő ízülete, emiatt a séta kimerül egy 10 perces futkosásban. Amikor játszunk, olyankof leginkább szétrágja a labdát.
2019. ápr. 17. 15:56
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mozgatni nem lehet. De mennyire fárasztod le agyban? Mennyit tanítotd, dolgozol vele?


Illetve valamit kezdj az írásoddal, mert valami borzasztóan fogalmazol. Mit jelent az, hogy hosszabb ideig tudjon emlékezni? Mit kérsz tőle és miből látod, hogy nem emlékszik? Mit jelent, hogy magának való? Miért engeded, hogy szétszedje a labdát és miért nem tanítod meg neki, hogy veled játszon? Mi akadályozza meg abban, hogy lassú sétában menjetek el nagyobb távokra?

2019. ápr. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező... itt nem a kutyával van a baj, azt látom.


Miért lehetetlen a suli/ kiképző?!

2019. ápr. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A lassú tempójú sétának lesz jövője! Sajnos húzza a lábát, ahogy elveszti az érdeklődését.

Tréner lehetőség anyagi okokból nem jöhet szóba.

Köszönöm a válaszokat.

2019. ápr. 20. 21:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy húzza a lábát, ha elveszti az érdeklődését? A kettő hogy függ össze? Miben veszti el az érdeklődését? Kkcsit próbálj már meg összeszedettebben írni!
2019. ápr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!