Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap meghalt a kiskutyám....

Tegnap meghalt a kiskutyám. Nagyon mèlyponton vagyok, normális ez?

Figyelt kérdés

Pont tegnap volt nálunk egy hete,menhelyről fogadtuk örökbe.De már szombaton rosszul lett,parvo virusa volt ami sajnos az állatorvosi infúzios kezelés ellenére is legyőzte.

Mindent megtettem amit lehetett,fecskendővel ittatam,két óránként.

De olyan űrt érzek hogy borzalom,ma többször mintha éreztem volna az illatát.

És rengetegszer beugrik a kép az utolsó perceiről,szegénykém rettenetesen szenvedett.

Szó szerint siratom,nagyon sajnálom.

Ezt seninek nem kivánom! :(


2019. ápr. 17. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem :(

Persze, hogy normális. Ez a normális, amit érzel.

2019. ápr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Az.
2019. ápr. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Azokat nevezik pszichopatáknak akik ilyenkor nem éreznek semmit. Ebből a válaszból vond le a következtetést.
2019. ápr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Egyébként is rettentő lelkis vagyok,de valahogy a kutyák igen közel állnak hozzám.

Annyira reménykedtem hogy felépül.Egész nap arra gondoltam hogy remélem túléli,és mégsem.:(

2019. ápr. 17. 20:16
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szegény! Normális
2019. ápr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mondjuk a férjem meg azt mondogatja hogy kicsit már túlzás hogy bőgők.És legyek túl ezen.

De nem birok,nem tehetek róla.

Az egyik gyerekem is totál ki van.

Ki ilyen ki olyan...

Nem mindenki egyforma,de ilyen igazságtalan az élet..megmentettem a menhelyről erre nálam hal meg :(

2019. ápr. 17. 20:22
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem!

Abszolút normális, hogy így érzel. Nekem is vannak kutyáim, és bele se merek gondolni egy ilyen lehetőségbe...

2019. ápr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, amit érzel.

Arra figyelj-bár az állatorvos biztosan mondta-hogy mostanában ne vigyél haza kölyök kutyát, csak aki megfelelően erős és megvannak az oltásai, mert a parvo nagyon sokáig fertőz. Fertőtleníts mindent, amivel érintkezett a kutyus.

2019. ápr. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem.Tudom milyen érzés, átéltem már én is.

Őt semmilyen más kutya nem pótolja.

De az űrt a lelkedben enyhíti egy másik kutya befogadása.Meg a gyerekedét is, eltereli a figyelmeteket a vele való törődés miatt.

Mindent jól le kell fertőtleníteni-de azt javasolják, 3 hónapig nem szabad ugyanoda vinni másik kiskutyát.Ha viszel majd, arra ügyelj, minden ellen legyen beoltva, így nem lesz újabb tragédia.

2019. ápr. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Az állatorvos nem mondta hogy nem lehet másik,de tudom és nem lesz.

Egyrészt van egy kutyám,10 éves csivava akit szintén imádok.

Másrészt ehhez idő kell nekem,talán majd egyszer.

Egy biztos menhelyről soha többet!

2019. ápr. 19. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!