Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érzékeny a frizurákra a kutyám?

Érzékeny a frizurákra a kutyám?

Figyelt kérdés

Először azthittem véletlen de ez már a második eset.

Itt lakik a párom is nálam, van egy nagytestű befogadott kutyám is.

Egyik reggel levágtam a párom haját majd mikor kiment a kutyám mérgesen ráugatott majd féltb tőle, alig akarta megismeni.


Majd most a második eset, nagynénémet eddig is ismerte, sose ugatta mert gyakran jött.

Ma mégis majdnem nekiugrott,szerencsére elvan keritve, ugatja ha meglátja mint egy idegent.

Észrevettem,hogy neki is most más a frizurája. Létezik,hogy ennyire befolyásolja a kutyámat?


2019. ápr. 18. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Persze. A kutya karaktereket, külsőt lát, nem a rokoni fokot. Ilyenkor szólni kell hozzá pár szót és az ismerős hangtól minden rendbe jön nála. A mienk is idióta néha.
2019. ápr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Pedig minimális a változás, 10cmről 5 centisre vágott hajakról van szó. Azthittem csak én gondolok hülyeségre.

Végülis velem nincs baja, pedig nekem még többet váltakozik, egyszer copfban van, egyszer kiengedve a hosszú hajam.

Nagyon érdekes....

2019. ápr. 18. 18:58
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Érdekes, én még soha nem tapasztaltam egyetlen kutyánál sem. TÖk mindegy volt nekik, hogy sapka van rajtam vagy nincs, kontyban van a hajam, kiengedve, feltűzve....
2019. ápr. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A szomszédban van egy borzasztóan félős kutya. Mármint tényleg.


Állítólag az egész alom ilyen, szapis kutya.


A család elutazott, engem kértek meg hogy etessem a kutyát. Engem ismer kölyökkora óta, nem fél tőlem.


Amikor átmentem, esett az eső, emiatt felvettem egy kapucnis esőkabátot.


A kutya rettegett tőlem, körbe-körbe futkosott körülöttem, próbált megszagolni de tartotta a távolságot.


Én végig nyugodtan, kedvesen szóltam hozzá, a kezemet is kinyújtottam és elfordítottam a fejemet (hogy érezhesse a szagomat) de semmi.


Végül levettem a kapucnit. Megismert, megnyugodott.


Amint visszahúztam - a megfázás nem tartozik a kedvenc szabadidős elfoglaltságaim közé - a kutya megijedt, elszaladt, és az egész cirkusz kezdődött elölről.


Kapucni lent - ó szia, régi barát

Kapucni fent - távozz, idegen betörő

2019. ápr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon nagy testű kutyám van sggigért hajam levágattam vál főléig és semmi nem történt. Soha nem morgott meg engem. De ez nagyon fajta és kutyafüggő.
2019. ápr. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!