Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt a kutyusom?

Csicsky kérdése:

Miért csinálja ezt a kutyusom?

Figyelt kérdés
Van egy három kilós, három és fél éves máltai selyemkutyám (nőstény). A problémám vele az, hogy az utóbbi napokban, amikor sétálni megyünk, azt csinálja, hogy egyszerűen leül és nem hajlandó tovább menni, miközben úgy viselkedik, mintha félne valamitől. Ilyenkor azt szoktam csinálni, hogy felveszem és olyan 50 méterrel arrébb leteszem. Ha most sem megy tovább, akkor megint arrébb viszem, és akkor általában már tovább szokott menni. Elvittem állatorvoshoz is, de semmit sem állapított meg nála. Miért csinálja ezt? Valami baja van, amit az állatorvos nem tud megállapítani?

2019. ápr. 18. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp sem venném fel, lehet az a célja pont. Inkább csalogasd kajával, játékkal. Legyen ez egy izgi, jó dolog számára.
2019. ápr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van, amikor azt megelőzően, hogy leül, a hátát a földhöz görbítve, mintegy félig leülve lassan araszol előre, miközben úgy néz rám, mintha valami furcsát látna és félne valamitől. Ezt elsősorban este, ill. éjjel csinálja. Napközben vígan futkározik. Most akkor ilyenkor valóban látna valamit, amitől fél, és amit én nem látok?
2019. ápr. 21. 04:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!