Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kullancs és szúnyog ellen vmi...

Kullancs és szúnyog ellen vmi természetes dolog?

Figyelt kérdés
Mi eddig levendulaolajat használtunk mit gondoltok?
2019. ápr. 21. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

A tenyered, jól odacsapva...


Kullancs ellen nem tudok semmit, viszont a szúnyog a meleget és a szén-dioxidot keresi, mert mind a kettő melegvérű emlős jelenlétére utal. Léteznek olyan csapdák, amelyek pont ezzel verik át őket. Kiteszed a kertbe éjszakára, reggelre begyűjti az összes kis zümmögő szemétládát több háztömbnyi területről, és fekete trutymóvá turmixolja a reggeli smoothie fehérjedús kiegészítésére.

2019. ápr. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

A szúnyog ellen kiváló a fecske, a kullancsot pedig egy fürkészdarázs tizedelte eredményesen.

Na most az a fene nagy helyzet, hogy a fecskék száma drámaian csökken évről évre, azt a fürkészdarázs fajt pedig már sikerült kiírtanunk a gátlástalan vegyszerezéssel...

2019. ápr. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kerti írtásra gondolt hanem a kutyáját szeretné óvni.
2019. ápr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen arra kedves utolsó,gondoltam egyértelmű mivel a kutya kategóriába irtam ki !!
2019. ápr. 21. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!