Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Bichon Bologneset napközben...

Nóri0913 kérdése:

A Bichon Bologneset napközben kint lehet tartani kis kertben?

Figyelt kérdés
Lenne kint kutyaház (bélelt akár), és este bent lenne a házban(mienkben)

2019. ápr. 21. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Amennyiben nem esik 10 fok alá a hőmérséklet. De szerintem ezt hülyeség így megszabni, hogy nappal kint éjjel bent, hiszen mivan ha egész nap szakad az eső? Utána csatakosan hozod be, de egész nap hagytad kint dideregni? A kinti-benti tartás lényege az, hogy a kutyus kimehet, amikor az idő olyan és bent lehet, ha hideg van, plusz ha szeretne.
2019. ápr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Más kutyával lenne kint és lenne házuk szóval ha esik be tud menni csak délelőtt nem vagyok otthon ezért lenne kérdés h nappal kint lehet e?
2019. ápr. 21. 20:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de én így nem vennék bichont. Egy hófehér, kistermetű társasági kutyát esőben-fagyban kicsapni, mert nem vagy otthon. Hát...

Van olyan kutyafajta ami így vígan el van, olyat válassz. A bichonoknak nem ez való.

2019. ápr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja hogy te úgy gondoltad, hogy amíg nem vagytok otthon nappal kint legyen? És ezt hóban fagyban is télen? Akkor ne vegyél ilyen kutyust légyszi, mert ez nem lenne élet neki.
2019. ápr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ők kifejezetten szobakutyák. Olyan a szőrük, hogy egy esős nap után nem fogod tudni rendbe tenni. A bundájuk nagyon könnyen kócos lesz, nagyon hamar filcesedik. Ha rövidre nyíratod, akkor meg megint nem tudod kint hagyni, mert az a semmi kis bunda nem melegíti.

Ha ilyen kutyát szeretnél, tartsd bent, ha meg kint szeretnéd tartani, amíg nem vagy otthon, válassz olyat, amelyik nem fázik a hidegben sem.

2019. ápr. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!