Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajándékba kaptunk 30 szárított...

Ajándékba kaptunk 30 szárított marhafület, de nem eszi, olyan kutyás ismerős nincs akinek oda tudnám adni. Van esély rá hogy valahogy mégis rákap az ízére? Vagy esélytelen hogy megetessem vele bárhogy is?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 23. 09:44
 1/9 A kérdező kommentje:
Mert amúgy csontot olykor szívesen rágcsál, ezért sem értem.
2019. ápr. 23. 09:47
 2/9 anonim ***** válasza:
Enyém sem eszi meg a világért sem.
2019. ápr. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Menhely?
2019. ápr. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is adományozd oda egy menhelynek!Mi is vittünk már marha lábszárat menheyre vagy 20db-ot és azt mondta a menhely vezető vagy mi hogy annak a kutyának adjam oda amelyiknek szeretném mert ők nem adnák oda ugy hogy nem jut minden kutyának mert aki nem kap azt sajnálnák!Így mi adtuk oda nekik!És nagyon örültek neki a kutyák is és a dolgozók is!
2019. ápr. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Menhely. Vagy állatorvos, és majd ő kiosztja kutyások között.
2019. ápr. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát a porc az nem csont, az más.:)
2019. máj. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kövesdi Vilmos válasza:
Puzsér a leges legelején leszögezte, hogy ö nem árul zsákba macskát, mint az ellenzék tavaly áprilisban. Nem fogja leváltani Tarlóst, Viszont nincs senki, aki a sétáo budapestet véghez vigye. Ezért ö most képviselni fogja. Azért csinálja.
2019. máj. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kövesdi Vilmos válasza:
Neharagudjatok, másik kérdés alá akartam írni.
2019. máj. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Milett a marhafüllel
2020. aug. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!