Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől áraszt kellemetlen...

Mitől áraszt kellemetlen szagot a kutyám feneke?

Figyelt kérdés
Kb 3 hete volt bűzmirigy üritve, ez volt a masodik alkalom a maga kis 9 honapja alatt. Nem szankazik, elvileg nem utal semmi arra hogy megint uriteni kene. Vagy az hogy nyalogatja a feneket az jelentheti azt. Mert urites elott ugyan ugy nyalta mint utana.
2019. ápr. 23. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Minek szagolgatod? 😂
2019. ápr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valami nincs rendben vele. Vidd vissza az orvoshoz. Azért nyalogatja, mert fáj neki a kakilás. Nézd meg aszékletét, nem e nagyon kemény? Iszik rendesen?
2019. ápr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán be van gyulladva a bűzmirigye. Vidd vissza az orvoshoz, mert ha nyalogatja, akkor valami kellemetlen neki.
2019. ápr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nyilvan nem szagolgatom kedves elso valaszolo. Mikor mellettem fekszik az agyban igen kellemetlen, sajnalom, hogy neked csak ennyi jott le az egeszbol.

Eszik iszik rendesen nem kemeny a kakija, normal allagu.

2019. ápr. 23. 17:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Szuka?


Lehet nem bűzmirigy hanem tüzelni kezdett és bizony annak is van szaga.


Ha viszont kan,lehet újra termelődött a bűzös.

Megkell nézetni újra, ha megint tele szerintem ki kell vetetni.


Több kutyás ismerősnél volt gond a bűzmiriggyel begyulladt,szivárgott végül ki lett műtve többeknél.


9 hónap alatt már másodjára lett kinyomva az elég durva!!!


Nekem 8 éves a kutyám és eddig 2x lett kinyomva a 8 életéve alatt!


Egyébként a kaja is befolyásolja.

Ha túl lágy a széklete akkor szokott gondot okozni.

2019. ápr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!