Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudok részletre yorkit...

Hol tudok részletre yorkit venni Budapesten? Van egyáltalán ilyenre lehetőség?

Figyelt kérdés
5 max 10 ezrével havonta..
2010. júl. 5. 18:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen kicsi részletre sehol. Max úgy szokták, hogy két esetleg három részletben fizetnek, ha nem egyben.
2010. júl. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem a 100 -200ezres chipezett meg mit tudom én milyen felesleges papirokkal elátott verseny kutyákra gondoltam!Ha nem az 50 max 70 ezresekre...
2010. júl. 5. 18:46
 3/17 anonim ***** válasza:
Papírok nélkül meg azért ne vegyél, mert a részletek mellett már nem fogod tudni fizetni az állatorvosra is a havi tízezreket!
2010. júl. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ja, a chipezés pedig immár kötelező minden kutyának, amelyik gazdát cserél. És a chip ára az állatorvosnál kb. annyi, mint a törzskönyvezés ára (5500 Ft), de a törzskönyvel együt automatikusan jár a chip is!
2010. júl. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Barátnőm 35ért vette 2,5 éve a mini yorkiját expressz.hu-n és nagyon egészséges a kutyus:) A tesója valami híres neten is fennt lévő alomból vette 120ért és állandóan beteg az a dög pedig még csak 1 éves lesz:S:)
2010. júl. 5. 19:02
 6/17 anonim ***** válasza:
54%
Tudod, aki így képes egy kutyáról beszélni, hogy " az a dög", annak nem kell kutya. Ha véletlenül a tied is beteges lesz, akkor ő is DÖG lesz? Vagy kihajítod a szemétbe?
2010. júl. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Én se részletre, se, sehogy nem ajánlanék még neked kutyát/ dögöt..Nem vagy hozzá elég "érett". A kutya amúgy sem, valami használati cikk, amit lízingelni lehetne. Az oltásait is részletre kérnéd az orvostól? Mini yorki nincs.
2010. júl. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen "lehetőséget" nem találsz!

Én is ismerek hasonló esetet mikor a sima kis tk nélküli yorki egészségesebb és még szebb is mint a törzskönyvezett yorki!A sors iróniája ez +ritka...:) Persze a kutya nem dög hanem dog..:)Van kisebb méretű yorki de az sem direkt+kis korban még nem nagyon látszik a mérete (akár megis téveszthetnek)

Javaslom gyűjts össze azt a pénzt (amit rászánsz)...jövő ilyenkorra tudsz venni!Hidd el akkoris lesznek eladó kölykök!Na meg tényleg sok pénzbe kerül az oltás..kaja..játékok ..csont&porcerősítők (pláne ha egyszerre nem tudsz megvenni egy kutyát!) De gondolom ezzel tisztában vagy hisz van 2 ismid is akiknek ilyen kutyusuk van!Nem megbántani akarlak,de tényleg inkább gyűjts!

2010. júl. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%
Vedd onnan ahonnan az ismerősöd akinek egészséges. Ilyen egyszerű.
2010. júl. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ó van erre egy friss és tragikus példám. Egy ismerősöm, nagy kutya rajongó, mondja nekem yorki, csivava, bichon...jaj de cuki, akarom, akarom, akarom...mondom neki 100.000ft van? Ja!! az nincs de neki jó a 30.000ft...mondom na na, nem úgy van az abból baj lesz szaporítás, betegség blabla... Mondja ő áááá hagyjá már ezzel... 2 hét múlva jött a kis csivava "szerelem gyerek" 40.000ft. 2 nap múlva telefon, hány, remeg jaj jaj jaj. Irány doki, infúzió, 2 hétig. Kutya megy haza, +1 nap telefon: jaj jaj jaj megint, irány vissza doki. Na ezt el játszottuk pár szór, aztán 1 hónap után epilepsziás rohamok törtek rá 10 percenkét, kicsi kutyust elengedtük.

És a nagy fájdalom, szenvedés mellett ne is beszéljünk az orvosi számlákról (100.000ft felett) és az 1 hónap alatt kb. 1hetet töltött otthon kutya.

Na ennyit a "jó az olcsóbb is nem kell a sok flancos papír" kutyáról.

De persze a betegségek nem feltétlenül látszódnak meg az első pár évben hanem akár 5-6évesen.

De te döntesz...

2010. júl. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!