Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik az 3 féle száraz és...

Melyik az 3 féle száraz és konzerv kutyatáp, amit árunál, ha egy nagyvárosban állateledel boltod lenne?

Figyelt kérdés

Márka + íz (típus)

Ha odaírod, hogy miért azokat választottad, külön köszönöm! ;)



2019. ápr. 23. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Netalán üzletetkészülsz nyitni?

Egyébként ha nekem lenne egy ilyen boltom akkor a következőket:

Royal Canin-mert magasabb árkategóriájú és sokan azt hiszik hogy prémium minőségű (pedig nem) és vannak fajtatápjaik amiket sokan szeretnek

Marp tápok-mert jó minőségűek, bár sokan nem ismerik de ez egy prémium táp és természetesen gabonamentes is

Hill's canine-ez is szintén jó minőségű táp (de nem jobb mint az előző) ez valamivel többen ismerik és szeretnik


Az ízeket azért nem írtam mert minden kutya más ízt eszik meg!

2019. ápr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Pedigree, Chappie, Friskies.


Miért? Mert ezeket veszik meg az átlagemberek, ebből tudnám csak fenntartani a boltot.

2019. ápr. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A célközönségtől függ, mire van igény, és keret. Vannak jó tápok jó árban is, olvastam az egyik webáruházban, hogy a lazacos tápokat hiányolják, a nagy áruházak polcain valóban nem látok ilyet, csak csirkéset meg marhásat, állateledel boltban nem tudom, hogy van-e, mert webshopban olcsóbban kijövök, de ha nekem lenne állateledel boltom, akkor ilyet biztosan tartanék.


Nagyon drága tápokban nem gondolkodnék, mert csődbe megy a bolt, talán az elit negyedben megveszik az ilyeneket is, de a lakosság nagyobbik része nem annyira pénzes, és inkább megveszik az olcsó szart, szóval néznék a jobbak közül valami olcsóbbat.


Vannak betegeskedő kutyák, valami nekik valót is kínálnék.


Bocs, hogy márkákat nem írok, nem vagyok akkora guru.


Viszont ha elvonatkoztatunk a kutyakajától és kiterjesztjük az állateledel jelentését, akkor én biztos, hogy nem csak kutya és macska eledelben gondolkodnék, mert az emberek másféle állatokat is tartanak. Szóval biztos, hogy tartanék madáreledelt, rágcsálókaját, akváriumban és terráriumban tartott állatoknak valót is. Nem is értem azokat az állateledel boltokat, akik csak kutyában és macskában gondolkodnak. Sok az akvarista, sok a madaras, kedvelt kedvenc a hörcsög is például...

2019. ápr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%

1 éve nyitottam kisvárosban ilyen boltot.

Sokat szenvedtem vele, miket tartsak, de mára nagyjából kialakult, miket keresnek.Kellenek a marketing tápok is:Pedigree, Friskies,Whiskas.

A drágább, jobb tápokat szinte senki nem kereste, nem ismerte.Viszont tartok olyanokat is: Brit Prémium és Brit Care több fajtáját kimérősen, meg Happy&Fit több fajtáját, Ecopetet,Susa tápokat.És még másféléket is, most csak példákat írtam.Royal Canin nincs.

Konzervekből vannnak olcsóbbak:Fincsi, Euro-dog,Cattos,vannak a szupermarketesek: pl.Pedigré,Whiskas,de van többféle magas hústartalmú konzervem is: PL.Gran Carno,Animonda,Spirit Nature, stb.

Mindenki igényét ki kell elégíteni.Viszont én egy bizonyos szint alá nem megyek, tehát nem tartok olcsó szar 180Ft-os tápot.Ha csak drága fajtát tartanék, alig lenne vevőm.Viszont nagyon rosszat nem tartok, az állatok védelme miatt, és próbálom ilyen téren "nevelni" az embereket.

Nálam vannak akvarisztikai felszerelések, halkaják, rágcsálóknak, madaraknak, hüllőknek is kaják, cuccok, mert sokan tartanak nyuszit, papagájt, díszhalakat, teknőst, sünt is.

Én igyekszek olyan kajákat tartani kutya-macska számára, ami magas hústartalmú, nincs benne ízfokozó,tartósítószer,és van gabonamentes, és többféle hypoallergén táp is.De sajnos kell az is, ami nem ilyen jó.

Húsokat is tartok, kb.15 fajta nyers,10 fajta főtt, 8 fajta sült húst.

2019. máj. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!