Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kityafajtát ajánlotok...

Milyen kityafajtát ajánlotok lakásba?

Figyelt kérdés

Jelenleg kertes házban lakom, de nemsokára költözöm lakásba, ezért egy kis termetű kutyát szeretnék.


A francia bulldog tetszik de mivel nagyon beteges lemondtam róla. Hasonló kutyát tudtok mondani ?


Esetleg boston terrier ?


Minden jöhet, inkább a kevésbé energikusabb de annál inkább jópofa kutyuk érdekelnének.


21f vagyok.

Nézegettem olvasgattam


2019. ápr. 24. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Menhelyi keverék, kis vagy közepes termetű.
2019. ápr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudsz ajánlani pest megyei menhelyeket?
2019. ápr. 24. 20:55
 3/6 anonim válasza:
Nekem is francia bulldogom van,semmi baja,betegsege sincs
2019. ápr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én menhelyet javaslok, de nézd meg alaposan, melyik kutya passzolna hozzád, nem csak azt kell nézni, hogy lakásba, hanem más dolgokat is. Amúgy segítenek, de legyenek kérdéseid.

Nekem mentett kutyám van lakásban, 8-10kg-os, itthon lustaság, kint energiabomba, és nekem pont ilyen kellett.

Budapesten van például a Noé és a Rex, a spitz fajtamentés is Budapesten helyezi el a kutyákat, Diósdon a Border Collie fajtamentés, Vácon a Zöld Menedék. Most hirtelen ezeket tudom.

2019. ápr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

illatos út

én is onnan hoztam kutyust, de egy picit olvasgass, tanulj kutya témában, hogy a jelekből megérthesd milyen is a kutya. pl az, hogy ugatnak vadul nem azt jelenti, hogy agresszívak. ha teheted vidd ki egy rövid körre, figyeld meg hogy viselkedik. valószínűleg húzni fog, nem azt jelenti, hogy nagyon aktív, inkább izgatott, teli van energiával a bezártság miatt. de ha sikerül lenyugtatnod a saját nyugodt, határozott energiáddal, akkor láthatod, hogy valójában milyen a jelleme.

2019. ápr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is lakásban van a kutyus. Mivel párommal mindketten dolgozunk, olyan fajta kellett, amelyik nem túl mozgásigényes és megvan 8-9 órát egyedül, amíg dolgozunk.


Végül egy Shih-Tzu lett és tökéletes választásnak bizonyult. Kistermetű, felnőtten 6 kilós, simán elvan a lakásban és elég neki a napi 2 nagy séta meg a lakásban egy kis labdázgatás, nem hullajtja a szőrét, nem ugatós fajta, ráadásul napközben lusta dög, gyakorlatilag átalussza azt az időt, amíg nem vagyunk otthon. :D

2019. ápr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!