Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valaki, aki bulldogot...

Van valaki, aki bulldogot venne, vagy bulldog tenyésztő?

Figyelt kérdés

[link]


ezt jó ha mindenki tudja, bár gondolom inkább külföldre adják el őket.


2010. júl. 5. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez hihetetlen, mit nem képesek még ellopni az emberek egymástól!?
2010. júl. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már nem azért de sztem valaki fellépett bulldogszaporítók ellen és az csinálja. Ki látott már olyan lelkiismertes tenyésztőt aki külön helyen tartja a kutyáit és csak etetni jár ki? Az ilyen szaporító. Attól meg lopják is el, én úgy gondolom, az állatvédők is elkobozzák ugyanúgy ellenjuttatás nélkül, így se járt rosszabbul, csak megúszta a feljelentést és a bírságot plusszba.
2010. júl. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Igen a szaporítók megérdemlik, de tőlük is inkább állatvédők vigyék el, és adják jó helyre. Lehet egy pont ugyanolyan szaporító, vagy aki annak készül az lopkodja. Inkább ez a valószínű, mert normális ember, inkább szakemberre/ állatvédőre bízná az ilyesmit.
2010. júl. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Több pontban is felháborítónak tartom!


Egyrészt: a kutya egy faj, ezen belül vannak fajták, nem értem, miért nem képes a média ezt befogadni. Ezzel számomra legalábbis veszít a hír az értékéből, ha már az alapfogalmakkal nincs tisztában a cikk írója.


Újabban sok ilyen lopásról lehet hallani. De kérdem én, milyen ember, illetve "tenyésztő" az, aki kutyáit másik ingatlanon, sőt másik településen tartja?! Nyilván nem lehetne egy tenyészetet úgy ellopni, ha otthon tartja őket. Ez meg valószínűleg egy szaporítótelep volt. Siránkozik az 1 milliós kárért, nem a hőn szeretett, gondosan nevelt, ápolt, régóta tervezett kiskutyákért. Az ilyen megérdemli...


Bár több, mint valószínű, hogy ezek a szerencsétlen kis állatok, hasonló, vagy még rosszabb körülmények közé keverednek.

2010. júl. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akitől el tudják lopni az nyilván kinnt tartja a kutyáit, vagy külön házban, ahol nem lakik senki, na az ilyen tenyésztőket nem sajnálom.

Nekem is vannak picikék, de nekem a lakásban vannak, anyakutyával együtt. Vessen magára aki kényelemből nem tartja biztonságban a kutyáit!

2010. júl. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!