Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Napi háromszor visszük le...

Napi háromszor visszük le (reggel 7-8 körül, délután fél3 és este 8), de délután nem mindig pisil, ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 27. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolom, kutyáról van szó. Nem írtad, mennyi idős, ha fiatal, akkor ennél jóval többször le kéne vinni.

Ha nem pisil séta közben, pedig ennyi idő eltelik a két séta között, akkor lehet, hogy keveset iszik. Legyen mindig friss vize.

2019. ápr. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amennyiben kutyáról van szó, nem tartom jó jelnek azt, hogy délután nem pisil. Az én kutyám annyiszor pisil, ahányszor csak kiviszem. Az itatótálja mindig legyen tiszta, és minden alkalommal friss vizet öntsél neki. Én még bíztatni is szoktam, hogy igyál, mert kimegyünk.
2019. ápr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!