Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleménytek a Fressnapfba...

Mi a véleménytek a Fressnapfban kapható Select Gold száraz tápról?

Figyelt kérdés
Ezt ajánlották de nem mertem megvenni.
2010. júl. 5. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
19%

nekem nem ízlik

4/K

2010. júl. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

:D:D


nagyon jó minőségű táp, ez az árán is látszik.

2010. júl. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a macskámnak vettem egyszer, de hányt tőle. Mondjuk az én macskám sokmindentől hány...a royal canint bezzeg bírja a gyomra.

(Mielőtt nekem esne valaki, orvosnál már jártunk ezzel a problémával)

2010. júl. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem az ártól függ a táp minősége!

Lásd pl.Hill's,méregdrága és sokan panaszkodnak rá.

2010. júl. 6. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk minden tápra sokan panaszkodnak.A hill'sre is, meg a rolyalra is, meg az acanára is, a minőségnek nem az az értékmérője hogy hányan panaszkodnak rá, hanem az, hogy szereti e a kutya, és hogy látsz e a mozgásán vagy a szőrén, vagy a kedvén változást.Ha nem akkor jó táp.

Select Gold kutyatápot a Royal Canin gyártója gyártja más

márkanéven a Fressnapfnak.

Ebben az árkategóriában többnyire a sznobizmus,ill. az adott kutya ízlése a döntő és nem a minőség.

2010. júl. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó minőségű, tapasztalatom szerint szívesen eszik, viszont!!! ritka büdi a végtermék utánna....
2010. júl. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 jenci1984 válasza:
a select gold táp egy nap alatt megszüntette kutyámnál a hasmenést nagyon jó táp nekünk bejött.próbáltunk nagyon sok félét (minden nagy márkát )de nekünk nem jött be egyik sem,ezzel nem azt mondom hogy azok semmit nem érnek de a táp kiválasztásánál a kutyán látszik mi a jó neki
2012. febr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!