Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki ért kutyás dolgokhoz?

Valaki ért kutyás dolgokhoz?

Figyelt kérdés
Van egy 8 éves szuka komondorom, már hetek óta nem eszik. Mamám kezéből evett ma egy pár falatot de semmit nem hajlandó enni. Inni iszik,nem akarok undorító lenni de viszont véres a vizelete, a széklete bogár fekete és remeg. Mindig ugatott eddig mindenkit de már most erre sem veszi a fáradtságot. Miért van ez? Aki tud segíteni kérem írjon, nagyon aggódunk érte. Előre is köszönjük!

2019. máj. 2. 14:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Az nem jutott eszetekbe, hogy orvoshoz kerüljön? Igen komoly baja van.
2019. máj. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Koromfekete széklet: alvadt vér jelenlétét mutatja, a belek felső szakaszából származik a vér. Feltétlen fordulj orvoshoz.
2019. máj. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Doros ***** válasza:
93%

Nekem 8 éves kan komondorom van, és ennél jóval enyhébb tünetek esetén már hívom is az állatorvost. Nálam az aggódás ezzel kezdődik.

valószínűleg fájdalmai is vannak.

2019. máj. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Sajnos állatorvos beoltani is nehezen tudja, kínlódnia kell vele és körülbelül háromszor jön vissza egyetlen oltás miatt akkor is el kell altatni így nem tudjuk orvoshoz vinni.
2019. máj. 2. 14:24
 5/25 anonim ***** válasza:
94%
Akkor csak az a megoldás marad, hogy mama hátulról ráugrik, míg vele van elfoglalva a kutyátok, te bekötöd a száját a mama fáslijaival. Utána kocsi és irány a doki. Remélem segítettem, a kutyátoknak részvétem küldöm, talán a következő életében nagyobb szerencséje lesz a gazdáját illetően...
2019. máj. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%

Akkor lehet végignézni, ahogy elpusztul a kutyátok.

"okos" orvos ad kábító pasztát, amit ti beadnátok neki. Megmondja mikor érkezik, mikor adjátok be a pasztát. Ha megjön, akár gézzel még be is kötheti a kutya száját.

Utána lehet megvizsgálnia.

2019. máj. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%

R.I.P. komondor.

Kezdjetek gödröt ásni.

És soha többet ne legyen kutyátok, ha annyi belátás sincs bennetek, hogy nem teljesen normális, ha egy kutya hetek óta nem eszik, és minden pontjából vér jön...

2019. máj. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Kedves okos utolsó kommentelő. Lehet hogy azt hiszed hogy ez ilyen könnyen megy. De nem. A gyógyszert semmivel nem hajlandó bevenni, ezért vagyunk problémában mikor oltani akarják. Kiflibe, vagy virslibe szoktuk beletenni neki a gyógyszert de körül eszik vagy kitúrja belőle a pirulát. Megmondanád nekem hogy így hogy adjuk be neki a pasztát?!
2019. máj. 2. 14:42
 9/25 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó kommentelő nem fogalmazott jól, én is elítélem. Szerintem következőre plüsskutyát tarts, ott nincs gond, hogy beveszi e a gyógyszert, vagy sem. Gyereket ugye nem nevelsz? Szerintem megoldhatatlan, problémákba ütköznél.
2019. máj. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
94%

Nekünk is volt pirula-ellenes kutyánk.


Száj kinyit (kifeszít, ha kell, az élete függ tőle!) tabletta mélyre berak, száj összezár, nem hagyni hogy kiköpje.

A torkát lehet egy kicsit simogatni, ami nyelésre ingerli.


Ha lenyelte, el lehet engedni.

2019. máj. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!