Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lakásba melyik kutya? Amerikai...

Lakásba melyik kutya? Amerikai staffordshire terrier vagy staffordshire bull terrier? 63 m²

Figyelt kérdés

2019. máj. 2. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Egyik se!
2019. máj. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Volt már kutyád?
2019. máj. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Terrier lakásba? Nagyon rossz ötlet.
2019. máj. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Úgy érted staffordshire terrier vagy bull terrier?


Mind a kettő jó lakásba, sőt jobb őket lakásban tartani, mint kertben, mert hidegben fáznak. Mindkettő nagyon jó családi kutya, szeretnek heverészni a fotelban, kanapén, és ha kiskoruktól jársz velük kutyások közé, akkor megfelelően szocializálódnak is más kutyákhoz, hogy később nyugodtan tudd őket sétáltatni, ne jelentsenek veszélyt más, főleg kisebb termetű kutyákra.

2019. máj. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mert mi van a terrierben hogy nem lehet lakásban tartani? Láttam pitet is panelban lakni annak se volt baja. De az amstaff egy számmal nagyobb ezért alternatíva a staffbull.
2019. máj. 2. 19:16
 6/11 A kérdező kommentje:
#6 amerikai staffordshire terrier vagy staffordshire bullterrier de egyébként köszönöm az egyetlen értelmes választ
2019. máj. 2. 19:19
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Amelyiket megfelelően el tudod látni és jobban el tudod képzelni magad mellé a társadnak. Nekem pitem van, napi 5 óra aktív tevékenységet igényel, ezen kívül elfoglalja magát vagy nyugodtan van. Ha bírsz egy erőteljes fajtával(nevelés, mozgatás), akkor amelyiket jobban szeretnéd.

(Személyes vélemény alapján én staffbullt választanám, mivel rossz idegrendszerű amstaff jellegűvel tele a város, staffbul viszont nem divatfajta.)

2019. máj. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
#4-neskének írnám, hogy lehet terriert lakásban tartani, sőt. A terrier nagyon gazdacentrikus és családközpontú kutya, igényli az ember közelségét, ezért nagyon is jól érzi magát lakásban. Az igaz, hogy sok foglalkozást és mozgatást igényel, de ez kábé igaz az összes hasonló termetű kutyára.
2019. máj. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

Minden kutyát lehet lakásban tartani, sőt 90%-uk jobban is érzi ott magát, csak a terelő és pásztorkutyák azok akiknek ez rosszabb lenne, mintha lenne egy nagy kinti területük... Ezzel együtt Őket is ugyanolyan rendszerességgel kell sétáltatni.


Néhány fajtánál még a szőrhullatás ami problémát okoz, ez azonban már a gazda gondja, annyi hogy többet kell takarítani.


De rengeteg fajta van amivel aztán tényleg semmi, még csak előbb említett probléma sincs nagyon, hogyha lakásban tartják. Ezek pont, hogy leginkább a terrierek.


A staffbull amelyik kevésbé népszerű, ezért talán jobb génálománnyal rendelkeznek átlagosan...

2019. máj. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
26%

Csatlakozok azokhoz, akik az értelmes válasz hívei. Szerintem akkor legyen bármilyen kutyád, ha biztosítani tudod neki a megfelelő körülményeket, a boldog, egészséges életet.

Ha dohányzó vagy, akkor ne tarts kutyát!

( Remélem, nem azért akarsz ilyen fajtát, mert kicsi a fa...

Ha nem inged, ne vedd magadra! )

2019. máj. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!