Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya örökbefogadásánál a...

Kutya örökbefogadásánál a nyakörvet és a pórázt odadják?

Figyelt kérdés
Örökbefogadásra készülünk, és nem tudom vigyek-e magammal pórázt ha elhozzuk. Múltkor volt rajta, de mem tudom azt odaadják-e. Nem olvastam semmit ezzel kapcsolatban.

2019. máj. 4. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
nem adják oda, nincs minden kutyának külön, vigyél csak
2019. máj. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

Vigyél nyakörvet és pórázt is.


Jó lesz majd másik kutyának a póráza.


Nincs a menhelynek pénze minden kutyához adjanak. Nyilván aki nem felkészült adnak nyakörvet és pórázt. De alapesetben neked kéne vinned.

2019. máj. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%

Ez is téged tanúsít. Ha vagy annyira figyelmes és felkészült, hogy ilyen alap dolgot vigyél magaddal, könnyebben odaadják.

Őszintén szólva, ha az örökbeadó lennék, és nem hoznál pórázt, nyakörvet, egyből arra gondolnék, hogy semennyire sem készültél fel a kutya érkezésére, és nem szívesen, vagy egyáltalán nem is hagynám, hogy így elvigyétek.

2019. máj. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!