Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van, aki ilyen időben túrázni...

Van, aki ilyen időben túrázni ment a kutyájával?

Figyelt kérdés
Mi most vacillálunk, hogy egy 2-3 órára elmennénk. Van esőkabát, és még alá egy nylont raknék, hogy ne ázzon bőrig. Ti hogy oldottátok meg?
2019. máj. 5. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szakadó esőben tekertem 8 kilómétert rövidnadrág pólóban (igen ennyi eszem van, azt hittem nem fog esni az eső), csak azért, hogy anyukámnak megvehessem azt a csokit, amit a legjobban szeret (tegnap elfelejtettem). Szerintem ha így beöltözöl semmi bajod/bajotok nem lesz.
2019. máj. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Simán. Ilyen kis cuccokat max akkor rakj rá ha tényleg nagyon kényes a bondája plusz a kutyád nem paraszt. Különben semmit nem ér. Meg amúgy az ilyen kirándulások mindig a kikapcsolódásról szólnak mindkét fél részéről. Annak nem sok értelme van hogy bebugyolálod a kutyádat hogy már mozogni is alig bír és egész végig azon aggódsz ne legyen saras, vizes.


Hogy a kérdésre is válaszoljak simán. Az enyémet nem zavarja semmi, se sár, se eső, se hó, se jég, se víz, se hideg, se forrósság... Engem sem :D

Voltam már ilyen szutyok időben a Bükkben. Izgi volt lefelé a sárban de túléltük :D

2019. máj. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Oh, kétszer írtam hogy simán :P
2019. máj. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ok. köszönöm!!! :) Az esőkabát, csak egyrétegű kínai, nem meleg, azért teszek alá egy vékony konyhai kukazsákot, mert nem akarom, hogy bőrig ázzon, elég rossz minőségű a szőre, nincs alj szőrzete. Ha elázik, bőrig ázik, és nem akarom hogy megfázzon. Na, de indulunk is. Köszi még egyszer!! :)
2019. máj. 5. 15:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi reggel voltunk egy nagyobb sétán. Hétvégén tudunk hosszabban gyalogolni, így ma sem maradhatott ki. Sem mi nem vagyunk cukorból, sem a kutyák, úgyhogy nem volt gond. Mi nem adunk a kutyákra ruhát, csak a láthatósági mellény van rajtuk. Otthon át kellett őket szárogatni, letörölni és ennyi.
2019. máj. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Én is tervezek kimenni a 2 kutyámmal, de nem 2-3 órára. Nincsenek cukorból, de azért nem szeretik az esőt. Kb fél óra rohangálós, pórázról elengedős sétánk lesz, az bőven elég nekik ilyen időben.
2019. máj. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kutyától is függ. A mi bundás, nagyobbacska kutyánk simán elvan ennyi időt mindenféle ruha nélkül is esőben, ha közben mozog, én már kevésbé rajongok az ilyenért :).
2019. máj. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Na megjöttünk, és @arrá áztunk, széjjel fagytam, az esőkabát, és minden ellenére. A cipőm 200 méter után tocsogott a víztől.. Szóval nem volt olyan jó ötlet, főleg, hogy voltak szakaszok, ahol minden lépésnél elsüllyedtem, minden fel van ázva, de azért tisztességgel végigcsináltuk, és nem bántam meg :)

Egyébként általában ilyen vacak időben, csakúgy, mint a 6-os válaszoló én is csak egy bő félórás rohangálásra viszem le, és ilyen napokon trükközünk, fegyelmizünk egy jó órát a lakásban, hogy szellemileg lefárasszam.


Köszönöm a válaszokat!

2019. máj. 5. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!