Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 napos kirándulásra megyünk...

3 napos kirándulásra megyünk 2 csivavával egy tóra? Mit vigyünk magunkkal? Mire figyeljünk oda?

Figyelt kérdés
Mi az amit mi de képpen vigyek magammal? Eddig soha nem voltunk ilyen kiránduláson. Ti mit szoktatok vinni 3 napra nekik? Mire figyeljek oda? Minden jó tanácsot meghallgatok.
2019. máj. 5. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kullancs és társai ellen nyakörv vagy más szer mindenkép legyen rajtuk. Vizet (inkább ne a tóból igyanak), táp vagy amivel etetni szoktátok, kaka zacsi, törölköző nekik. Én tó közelébe jobban szeretem a hámot ha nem is szeretnek a kutyáitok úszni ha esetleg bele esne valamelyik és pórázon van nem a nyakát kell rángatni. Esetleg betadin ha sérülés lenne. Oltási könyveket vigyétek. Több napos nyaralásra tartalék pórázt is szoktam rakni. Más nem jutt jelenleg eszembe. Illetve ha olyan helyre mentek ahol nem vagytok ismerősek a környék állatorvosainak számát írd fel. (Ha baj van tuti nincs mobil net, olyankor szokta a technikai beadni az unalmast)
2019. máj. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ételt és italt :), utóbbiból inkább több legyen, mint kevesebb és ezekhez edényt is vigyetek. Ami hirtelen eszembe jutott: pokróc/fekhely, rongy, amivel megtörölhetitek, ha vizes lesz hideg időben, oltási könyv, kakis zacsi, szájkosár, esetleg tartalék felszerelés (póráz, hám), ha szakadna valami. Gondoskodjatok élősködők elleni védelemről és ha többet terveztek sétálni, tervezzétek el, mit csináltok, ha nem bírják a távot (pihenés, hordozó, járművel rövidítés). Ha meleg van, gondolj arra, hogy forró lehet az aszfalt! Ha hajlamosak leégni, akkor a napra is figyeljetek!

Én kb. ezeket szoktam vinni magunkkal, de az enyém nagytestű, szóval többször elvárják rá a szájkosarat, viszont ha akarná sem hordoznám kis táskában, ha elfáradt :D. Amit gondoljatok végig, az az étkezés. Sok helyre nem engednek be kutyákat, bár a csivavákkal valószínűleg megengedőbbek. Egyébként ha illedelmesen indít az ember a vendéglőben, akkor sokszor nagy kutyával is ki lehet sütni valami megoldást.

2019. máj. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Oltási könyv, kaja, tál, törölköző, kakiszacsi, póráz-nyakörv, fekhely, játék.


Plussz én mindenhova viszek magammal egy kutyaovit vagy szobakennelt, ha nélkülük akarok valahova menni, ott nagyobb biztonságban tudom őket, mintha csak ki lennének kötve egy fához. Pl tó esetén, régebben az egyik kutyám agresszív volt más dominánsabb kutyákkal, ezért ha mi is akartunk egy kicsit fürödni, bunkóság lett volna csak úgy szabadjára engedni őt is a vízparton. A másik pedig ha teheti mindent feleszik...

2019. máj. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Víz
2020. máj. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!