Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van különbség a szőrük között?

Van különbség a szőrük között?

Figyelt kérdés
Az összes spiccnek nagykorában ugyan akkora lesz a szőre?:P legyen az német vagy akármilyen..? Mert nekem van egy 3 hónapos pomerániaim..de olyan kis csöpp a szőre..videókat amiket néztem, azon pedig már van elég rendesen szőr.:)
2010. júl. 6. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha kiállítási célra vetted, akkor ne aggódj, mert fontosabb a jó anatómia és a mozgás, mint a szőr. :)

Ha csak kedvencnek, akkor meg azért ne aggódj, mert nembaj az, szép lassan majd növeszti a tiéd is :)

2010. júl. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Akiteki ***** válasza:

Ezt a tenyésztő tudja megmondani.

Leginkább genetikának hívják.

2010. júl. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. annyira nem foglalkoztat, hogy az én kutyusomé mekkora lesz, csak érdekelt, hogy van e spitzeknél szőrkülönbség:P
2010. júl. 6. 18:18
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is Pomerániait szeretnék és az lenne a kérdésem, hogy te melyik tenyésztőtől vetted? Törzskönyves? Vagy külföldről hozattad? Köszönöm a válaszodat előre is :)
2010. júl. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hű sajnos a tenyésztő nevére nem emlékszem,akitől vettük nem is midnig van kutyusa, csak néha, de Csepelen vettük :P és nincs törzskönyve:P:)
2010. júl. 7. 20:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Köszi :) Pont azért kérdeztem, mert aki tenyészti, annak is csak 2 évente egyszer vannak eladó kiskutyái... :S :D
2010. júl. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Akiteki ***** válasza:
Akkor nem is csoda, ha nincs szőre.
2010. júl. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
merthogy?:)
2010. júl. 7. 22:48
 9/10 Akiteki ***** válasza:
Merthogy genetika. Ha majd egyszer lesz egy jó helyről származó törzskönyves kutyád, meg fogod érteni. Addig hiába magyarázom.
2010. júl. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Normálisan nem megy..:) a törzskönyv plusz 20000. akármikor megcsináltathatom, akkor is megcsinálták volna, de nekem fölösleges:]
2010. júl. 8. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!