Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Belga juhász nem munkára, honnan?

Belga juhász nem munkára, honnan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy 8 éves, mentett malim.

Van tapasztalatom a fajtával, német juhászaim voltak előtte, illetve mellette volt még ideiglenesen (fél év) egy kölyök malim.


Szeretnék a mostani kutyám mellé még egy belga juhászt, viszont nem munkakutyának kellene és ennek hallatán az első tenyésztő akinél jelentkeztem, elutasított.


A mostani kutyámmal is rendszeresen járok futni, úszni, biciklizni, kirándulni, futtatóba, jön velünk mindenhova, okos és engedelmes, barmikor behívható. Folyamatosan képzem, a mai napig tanulunk új dolgokat, agyilag is fárasztva van rendesen minden nap.


Ugyanígy családi kutyának szeretném a másik kutyát is, akit lehet vinni mindenhova.


A másik opció a német juhász lett volna, de siralmas a kínálat Magyarországon, így lemondtam róla.


Szóval ha tud valaki olyan kennelt, aki ad el családtagnak és nem kifejezetten munkára malit, nagyon megköszönném ha megosztaná velem.


Pénz "nem számít", mindenképpen egy jó idegrendszerű, normális kutyát szeretnék.


2019. máj. 7. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tervu, gröni nem jön szóba?
2019. máj. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy szép-szép, mindig megcsodálom ha látok egyet, de nem tartanék. Nekem annak már hosszú a szőre.
2019. máj. 7. 14:56
 3/6 A kérdező kommentje:
A tervu még esetleg szóbajöhet.
2019. máj. 7. 14:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Ismerek olyanokat, akik nem IGP-s vagy ringes vonalakat, hanem inkább családi vonalas malikat tenyèsztenek, de amennyire tudom ők sem adják oda teljesen hobbira a kutyákat, csak valamilyen munka mellé.


De esetleg pl Leczki Sacinál (Garde de la Vie) tehetsz egy próbát.

2019. máj. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tervu-gröni, de még laki is van Hicsàk Anitànàl. Jàrtam nàla, nagyon jófej, én laekonisra vàrok.
2019. máj. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, utána járok. :)
2019. máj. 10. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!