Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora egy közép-ázsiai...

Mekkora egy közép-ázsiai juhászkutya 8 hetesen, mekkora kiságyat vegyek neki?

Figyelt kérdés
Szeretnék neki előre bevásárolni, tudom hogy később nem lesz elég, de egy barátnőm azt mondta, hogy míg pici a kutya szetez
2019. máj. 8. 01:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Szeret kuckozni
2019. máj. 8. 01:08
 2/7 A kérdező kommentje:
Háza már van de az felnőtt méretre lett csináltatva. Vettem tápszert és játékokat és nyakorvet pórázt, tálakat, csak a kutya fészket nem tudom. Mekkora lesz 8 hetesen?
2019. máj. 8. 01:09
 3/7 A kérdező kommentje:
És légyszi azt is írjátok meg hogy mit vegyek még neki, nem akarok semmit kihagyni ❣️
2019. máj. 8. 01:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém 8 hetesen 12 kiló volt. Átlagban 8 hetesen 10 kiló körüli a súlyuk.

Viszont teljesen felesleges neki kiságy, mert gyakorlatilag hetek alatt kinövi.

Két hetente jártunk oltásra az elején, így alakult a súlya:

0. hét 12 kiló

2. hét 16 kiló

4. hét 19 kiló

6. hét 23 kiló

6. hónaposan 45 kiló volt, most 10 hónapos, 62 kiló.


Ha írsz privátban email címet, küldök képet, hogy kb mekkora volt amikor elhoztam.

2019. máj. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A tenyésztő nem tudja, mekkora lesz?
2019. máj. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :) Az állatboltos is lebeszélt a kiságyról, azt mondta pikk-pakk kinőné, úgyhogy erről letettem. :) Majd készítek neki itthon kosárból és plédből.


A tenyésztő biztosan tudja, de vele apu tartja a kapcsolatot, vele meg nem beszélek estig :D

2019. máj. 8. 10:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Még kicsi vedd meg neki a lehető legolcsóbb sima közepes méretűt, az elég lesz neki 6-7 hónapos koráig. Aztán már veheted neki a felnőtt méretűből a jobb minőséget, a kutyaágyak méretezésében a legnagyobbat keresd. A Közép ázsiai nagytestű kutya, súlyban is marban is. Marban 65-70cm, súlyban 40-50kg között fog mozogni ha megnő.
2019. máj. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!