Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyökként prémium táp,...

Kölyökként prémium táp, felnőttként gagyibb?

Figyelt kérdés

Befogadtunk egy kölyökkutyát, 4 hónapos, várhatóan közepes testű lesz. Jelenleg Select Gold Medium Juniort eszik, nagyon szereti, szépen fejlődik tőle, azonban elég húzós az ára. Arra gondoltam, hogy ha elmúlt 1 éves, akkor váltanánk valami olcsóbb tápra. Ami középkategóriás, de azért elfogadható minőség. (Max 800ft/kg) mert anyagilag nem bírnám hosszútávon. Szóval az jó, ha most, amíg fejlődik prémium tápot eszik, utána pedig átváltanék mondjuk egy Premiere, Multifit, Dog Chow vagy hasonló kaliberű tápra?


(Rendelni sajnos nem tudok, így marad a bolti vásárlás)


2019. máj. 9. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

A multifitet hagyd, az a középkategória alja, a Premiere annál jobb minőségű (fressnapfos eladó szerint legalábbis).

Happy dog, Brit premium is hasonló áron van még.

2019. máj. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Fit&active-ot nezd meg. 800 ft/kg áron van, premium minoseg, nemet. Teljesen korrekt táp.
2019. máj. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Bocsi, elírtam. Happy&Fit, erre a tápra gondoltam az előző hozzászólásomban. :)
2019. máj. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Egy egészséges kutyánál kölyök korában a legfontosabb a minőségi táp, de 800 Ft/kg-ért már kaphatóak elég jó felnőtt tápok is, úgyhogy szerintem nem ördögtől való az elgondolás.
2019. máj. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
De jó, hogy a válaszom 0%-os, mert a kérdésre adtam egy hasznos választ. :) aki lehúzta, kívánom, hogy ez az egy lefele mutató ujjacska legyen az egyetlen öröme hátralévő életében. :)
2019. máj. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%
Miért nem tudsz rendelni? Sokszor azonos tápok esetén is olcsóbban ki tudsz jönni, mint bolti vásárlásnál. De ha semmiképp, akkor a többiekéhez nem tudok mit hozzátenni.
2019. máj. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!