Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen fajták...

Szerintetek milyen fajták lehetnek ebben a kiskutyában, várhatóan mekkora lesz?

Figyelt kérdés
Az udvarunkon találtuk, valószínűleg a saját kutyánk intézte így el. A sérüléseit ellátták, most az állatkórházban van. Mennyire lesz vajon nagytestű? A doki max 3 hónaposnak tippelte, 4,7 kg.

2019. máj. 10. 16:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Na szuper, a gyik nem engedi megjeleníteni a linkeket... :(
2019. máj. 10. 16:36
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk látnokok :)
2019. máj. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, az oldal nem engedi a linkeket... :/
2019. máj. 10. 16:52
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az oldal csak egy darab képfeltöltő oldalt nem enged, mivel undorító reklámok és kriptobányász szkript fut rajta. Csak annyit kellett volna tenned, hogy keresel egy másik képmegosztó oldalt és onnan linkelsz.
2019. máj. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kepkuldes.hu
2019. máj. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
.com*
2019. máj. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Többet is próbáltam, (négyet szám szerint) volt ahol a linket nem tudtam átmásolni, és volt ami a képek mérete miatt nem engedte a feltöltést. Na most, mivel baromira nem volt időm ezt a sz@rt nyomkodni meg hülye oldalakkal kínlódni, nyilván egy idő után feladtam a dolgot. De ha tudtok ajánlani normális képfeltöltő oldalt, azt megköszönöm!
2019. máj. 11. 07:50
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


Toltsd fel a kepet, de ne masold ki a linket amit ad hozza, hanem nyisd meg uj lapon a feltoltott kepet es amint megnyilt az uj lap annak a linkjet masold ide.

2019. máj. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!