Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csak akkor ugat a...

Miért csak akkor ugat a kutya, ha nem vagyok ott?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy Labradorunk nagyjából 3 hónapja (most 9 hónapos). Az élet különböző területein eléggé jól nevelt,nem agresszív más kutyákkal, lakáson belül sosem randalírozik stb.

A probléma ott kezdődik,hogyha eltűnök a színről és anyukámmal marad kint a kutyus a kertben,ha valami zajt hall a szomszédból, rögtön nekiáll ugatni. Ha ott vagyok és próbálom provokálni,hogy ugasson,vagy csak szimplán kimegyek,akkor el sem kezdi,vagy ha csinálja befejezni. És ez egyre több helyen jelentkezik. Ha velem van ok,ha anyával, többnyire akkor is megcsálja a feladatot,de szívózik vele előtte egy kicsit.

Szeretném kiküszöbölni ezt a viselkedést,de nem tudom mit tegyek,mert csak akkor jelentkezik,ha nem vagyok jelen.

Ezért gondoltam megkérdezek másokat,hátha ti tudjátok az okát,vagy van valami megoldási javaslatotok.

A válaszokat köszi előre is



2019. máj. 12. 05:00
 1/1 anonim ***** válasza:
57%
Téged tisztel, anyukádat meg nem, ha vele van a kutya a főnök. Ezen csak anyukád tudna változtatni.
2019. máj. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!