Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy kutya elkezdené szétrág...

Ha egy kutya elkezdené szétrágni a saját plüssjátékát, olyankor rá kell szólni, hogy ne tegye vagy csak a bútoroknál és hasonlóknál kell rászólni?

Figyelt kérdés

2019. máj. 13. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj neki plüssjátékot, se semmi olyan játékot, amit szét tud rágni. Egy ismerősöm kölyökkutyáját nemrég meg kellett operálni, mert lenyelte a plüssjátékból kiszedett szivacsokat. Csak szétrághatatlan, lenyelhetetlen játékokat adj neki!!! Azokkal viszont azt tehessen, amit akar.
2019. máj. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb elvenni tőle, ha elkezdi kibelezni. Tudom, hogy vannak kutyáknak szánt plüssök, kipróbáltam, egy játékot nem belezett ki, egy kacsát, az mondjuk nem szőrös kívül, de azért mégiscsak puha játék, de azért nem kockáztatnám meg, hogy lenyelje a darabjait, amit szétszedett, szóval az olyat elvettem tőle. A kacsa maradt, azzal néha még alszik is.
2019. máj. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A kong játékai illetve a (lila) puller jó minőséget képviselnek.


Én plüsst soha nem adnék neki, ha lenyeli komoly gondokat okozhat

2019. máj. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Meg amúgyis, miért is jó, ha a szétrágott plüssel beteríti a nappalit vagy az udvart? Se a vatelin, se a szivacs nem néz ki jól, ha beterít mindent.


Párszáz forintokért is lehet kapni kimondott kutyáknak való játékot. Miért adsz neki plüsst???

2019. máj. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mit rág szét egy kutya, nem mindig függ attól, hogy nekik gyártották-e. :-D Például a sípolós csirke nálunk max fél óráig tart, mire élvezettel apró cafatokra cincálja az egészet. Pedig kutyáknak készül...
2019. máj. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem, mivel megszidtam a kutyámat, hogy ne rágja szét a plüss játékot, mire a barátaim megkérdezték, hogy a kutyám miért nem csinálhat a saját játékával, amit akar; aztán bizonytalan lettem, hogy, ha engedem neki, nem fog e beindulni nála az, hogy, ha azt szét rághatja, akkor szét rág mást is (amúgy nem rág meg mást, de féltem, ha engedem, akkor ez változni fog).


De akkor nem adok neki plüsst többé.


Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld kéz.

2019. máj. 13. 18:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2019. máj. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi azota is keressuk a szetraghatatlan jatekokat :D


Reggel este adok marhacsontot. Igy van pofam letiltani a labdai,jatekai es butorok ragasarol. Meg csak egy eves,de mar nem ragja szet napi szintem a jatekokat meg butorokat.


Sportolunk is minden nap. Szerencsejere a sport a mindenem.


-egy amstaff gazdaja :)

2019. máj. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!