Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bravecto rágótabletta hány...

Bravecto rágótabletta hány darabos?

Figyelt kérdés
a 20-40 kg kiszerelést szeretném megvenni, jókat hallottam róla, de sehol se találom, hogy hány darab van egy dobozban. (Elnézést, lehet, hogy csak én nem találom sehol.)

2019. máj. 13. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
1 db. ÉS 3 hónapig véd.
2019. máj. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
3 havi adag 1 darab tabletta.
2019. máj. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1 db-nak, ami 3 hónapra jó is borsos ára van. Van olyan is, ami csak 1 hónapig véd. Mindenesetre ezt így kell elképzelni, hogy 1 db Bravoecto véd 1 vagy 3 hónapig, amit a doki ad oda és Te beadod otthon a kkedvencednek.
2019. máj. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem jó tapasztalataim vannak vele


Vagy nem megy bele a kutyamba a kullancs, max rajta mászik vagy ha belemegy, megszivja magát, akkor nem tud óriásira megnoni, mert előbb döglik bele a vérbe és ‘szarazon’ (mármint a kullancs az) szedjük ki


Amúgy 1db tabletta, ami 3 havi adag

2019. máj. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem is jó tapasztalataim vannak vele, a borsos árral inkább arra céloztam, hogy 20-40 eléggé sokba kerülne egyszerre, főleg, hogy 3 hónapra (vagy egyre, attól függ, melyiket veszed) megvéd 1 tabletta.
2019. máj. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elnézést, úgy látszik, nem jól fogalmaztam. Azt szeretném megvenni, amelyik 20-40 kg súlyú kutyáknak való. Egy dobozzal vennék természetesen, nem 20 kg-t. :D
2019. máj. 14. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!