Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szüleimtől szeretnék egy...

A szüleimtől szeretnék egy kis beagle kölyköt, de mindig van valami kifogásuk szerintetek mivelgyőzhetném meg őket?

Figyelt kérdés

#beagle kölyköt #szüleimtől
2019. máj. 14. 18:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%

Semmivel!

A beagle nem gyereknek való! Napi sok kilométer futtatás kell neki, agyi faradztás és kemény nevelés! A kutyasuli feltétlen szükséges hozzá, de oda sem fogják engedni, hogy gyerek vigye!


A szüleid döntése a legfontosabb. Hisz gondolom nem te fogod kifizetni a 150.000 ft-os vételárat, a havi 30-40-50.000 ft-ot fizetni a kutya után, nem te fogod orvoshoz vinni! És mi lesz, ha kollégiumba mész? Mi lesz, ha (mint minden beagle-nek) a nevelése kő kemény lesz, szökni fog, ugatni fog, nem tudod sétáltatni? Akkor ki fog vele foglalkozni?

2019. máj. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%

Én imádom a kutyákat, 2 sajátom van és ideiglenesbe is mindig befogadok 1-2-t, de a Beagle-t én se engedném a gyerekemnek.

A kutya nagy felelősség. Ha nem akarják a szüleid bevállalni, akkor sajnos meg kell várnod, míg felnősz és elköltözöl. Én is egész életemben könyörögtem kutyáért, de csak akkor lett mikor már nem laktam otthon.

2019. máj. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
17%

Mintha egy beagle egy szörny lenne. :D Tény, hogy van mozgásigénye, viszont egyébként angyali egy kutya, sosem volt semmi baj a szökéssel, stb.


Milyen kifogásaik vannak? Alapjáraton a háziállatokkal van problémájuk? Vagy csupán magával a ténnyel, hogy beaglet akarsz? Mert azért nem mindegy.

2019. máj. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
20%
* nálunk soha nem volt semmi baj a szökéssel, stb.
2019. máj. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
87%
Ha magával a házi állatokkal van problémájuk, akkor hát... a legegyszerűbb ha megvárod míg felnősz, és veszel magadnak. Tényleg elég drága kutyát tartani. Már csak a megvétele legalább 100 ezer (ha fajtatisztát veszel), akkor orvosi költségek, etetés...
2019. máj. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
70%
A szüleid miért nem szeretnének kutyát?
2019. máj. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen mindegy a miért. Egy családban mindenkinek akarnia kell a kutyát!
2019. máj. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
58%

Ha leokádja a padlószőnyeget, lesz pénzed másikra?

Lesz 300.000 forintod dokira?

Fizeted a kajáját?

Hazajársz a suliból fosatni?

2019. máj. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%
Több mint 100 ezer Ft egy fajtatiszta kutya? Hát ehhez lenne egy-két szavam. Mi nyolc éve vettük pár hetesen a kutyusunkat. Fajta tiszta foxterrier. Nem több, nem kevesebb 5000 ft-ért hoztuk el törzskönyv nélkül. De fajtatiszta mert kennelből hoztuk el és a szüleit is láttuk. Fajta tiszta volt mind a kettő.
2019. máj. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
36%
Majd a saját pénzedből lesz.Panelban nem tartunk kutyát,állatkínzás.
2019. máj. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!