Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy tacsinak kb mekkora...

Egy tacsinak kb mekkora kennel kell?

Figyelt kérdés

Erről mi a véleményetek? [link]

Tudnátok nekem még jóminőségű kenneleket ajánlani?


2019. máj. 15. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez picike még egy tacsinak is. Kínozni akarod ilyen apró lyukkal?
2019. máj. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem nem akarom kínozni,csak addig a pár óráig lenne a kennelbe amíg a munkások itt dolgoznak(átalakítunk) és ha nem látnád több féle méretben van
2019. máj. 15. 13:47
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Nekünk ugyanez van, 90 centis párnával és a tacsi keverékünk vagy a mudink kényelmesen elvan benne. Amikor kivan nyitva a két kutya együtt, egymás mellett alszik benne és még úgyis elférnek, pedig van második párna is a szobakenel mellett.
2019. máj. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Nekem ebből van a legnagyobb egy tacsinál nem sokkal nagyobb kutyának, hasonló célból, mint neked, illetve beszoktatás idején használtam még. Belefér a fekhelye, etető, itató, játék.

[link]


Most össze van zárva, nem sok helyet foglal, ha meg szükség van rá, könnyen felállítható. Nálam is lesz olyan felújítási munka, amikor el kell zárni (panel, nincs kert vagy erkély), arra az időre jó. Van, aki még betegség idején vagy ha a kutya lesérül és nem ugrándozhat, akkor is használ ilyet. Nyilván nem arra való a szobakennel, hogy állandóan abban legyen a kutya, de neked sem az a célod.

2019. máj. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Általánosságban el lehet mondani mindenféle olyan kennelről, ketrecről, láncról, amiben a kutya huzamosabb ideig tartózkodik, hogy minél nagyobb, annál jobb. Gondolom sétáltatni és mozgatni ugyan úgy fogjátok. Szóval én a helyedben a lehető legnagyobbat venném.
2019. máj. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!