Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az agarak egygazdásak? Saját...

Az agarak egygazdásak? Saját tapasztalat?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy nem haverkodnak mindenkivel, bizalmatlanok, tartózkodóak. A szűk családi/baráti kört elfogadják, de a gazda számukra az "isten", neki engedelmeskednek. Ha igen, ez az összes agárfajtára igaz? Kis olasztól az orosz agárig?


Ezzel kapcsolatban bármilyen tapasztalat érdekelne. Köszönöm!



2019. máj. 15. 19:44
 1/2 magyaran ***** válasza:
100%
Az "isten" koncepciot, es ebben az ertelemben az engedelmeskedest agaraknal erdemes elfelejteni. Altalaban egygazdasak, de ilyen hozzaallassal valassz inkabb masik habitusu fajtacsoportot. Ha valakinek az istene akarsz lenni, az agar nagyon sok csalodast fog okozni.
2019. máj. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nagybátyámék orosz agara mindenkit szeret és a nagybáttyámnak és a barátnőjének is engedelmeskedik, meg a többi embernek is többé-kevésbé(pl én is be tudom hívni, elvehetek tőle dolgokat stb) Viszont náluk vasszigor van. Láttam már pár agarat, akik idiótának nézték a gazdájukat, ha az egy kicsit is tesze-tosza volt.


Ha Isten akarsz lenni, vegyél inkább egy juhászkutyát.

2019. máj. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!