Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

Tudtok ajánlani erős kutyajátékokat?

A helyzet az, hogy Bull Terrier kutyusunk mindent IS szétszed,Kong labdája van, de már kezd kopni, ezért szeretnék venni neki mégegyet, de gondoltam kipróbálok valami új strapabíró játékot.

Keress kérdéseket hasonló témákban: kutya, játék

máj. 16. 20:52  Privát üzenet  

A válaszok

Puller, de azt ne hagy nála.

Rágásra szarvas agancs, marha lábszár

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont máj. 16. 21:02 Privát üzenet

Autóba való ékszíj.

Nem viccelek. Három német juhászunk volt, mindent két perc alatt szétkaptak, de a Dacia ékszíjat elrágni sem tudták.

A válasz 58%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont máj. 16. 21:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

# 3/5Időpont máj. 16. 21:34 Privát üzenet
Goughnuts termékek nagyon jók

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont máj. 17. 00:32 Privát üzenet
Barna bőr gumicsontot lehet venni állatboltban három napig elég volt. Legalább nem csipogott a játék. Elég erős volt szerintem a többi játékhoz képest.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont máj. 19. 19:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Sportos, erős, házőrző, család szerető kutyát szeretnék venni csak nemtudom hogy milyen fajta legyen? . Németjuhász már volt, úgyhogy azt ne írjátok, ha valakinek van bármilyen ötlete várom.
Nemrég vettem TYÚKANYÓ nevű granulált, baromfi trágyát. A kutyáim oda vannak érte, kikaparják a szemcséket a földből. Miért? (Igaz, erős szaga van. )
Mit csináljak a kutyámal hogy erős legyen, izmos és ezek? Hogy tanítsam hogy kezdjem el köszönöm a segítséget és bocsánat a hibákért nem vagyok magyar
Mit csináljunk velük?
Yorki szőre mennyire "erős"? Sima emberi hajnyíróval vághatom?
Ajánlanátok erős futóövet? Illetve lehet ezeket 2 kutyával használni, egy kettős elvezető segítségével?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!