Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

Valaki tippet tudna adni arra, hogy hogyan pucoljuk, vagy nem tudom a kutya ürüléket?

Nálunk az a probléma,hogy nem tudjuk sokszor levinni a kutyat iskola miatt! Ezért ő a pelenkájára végzi a fürdőben. De nem tudok felhivni magamhoz senkit mert nem tudom mi var ram a furdoben. Es nagyon budos is. A kutyaval a pisilesnel is van problema mert o a pelenkara raall de a pisi az mellé megy! Ha valaki valamit tud javasolni,legyen az bármi a szag ellen,vagy a pelenka helyéről akármit az kérem irja le mert egyre elviselhetetlenebb. De a kutyat eladni meg nem akarom! Koszonom elorre is :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: #pucolás, #takarítás, #rend, #tisztaság, #kutyák

máj. 16. 21:13  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Most bocsánat, de ezt a kutya beszerzése előtt nem gondoltátok át? A kutyátok nem szobatiszta, a szobatiszta kutya csak kint végzi a dolgát. És így nem is lesz az. Erre semmi praktika nincs azon kívül, hogy megoldjátok, hogy sűrűbben legyen levíve. Baromira nem higiénikus, undorító és a kutyának se jó.

A válasz 98%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/13Időpont máj. 16. 21:21 Privát üzenet

Tökéletesen egyetértek az elsővel, de gondolom úgysem fogtok változtatni ezen, hisz eddig is letojtátok a kutyát, ezután is le fogjátok.

Nem tudom mekkora a kutya, de a macskaalom lehet az alternatíva. Nyilván nagyobb tálca kell, hogy ne lógjon le róla a feneke, de a kutyák is szívesebben ürítenek ilyen homokos, természeteshez jobban hasonlító cuccra, mint a pelenkára. És könnyebb is tisztán tartani.

A válasz 97%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/13Időpont máj. 16. 21:33 Privát üzenet
Pedig az egyetlen megoldás az, hogy leviszitek és szobatisztára szoktatjátok át. Ha kell, akkor a kutya 8 órát simán kibír, gondolom ennél több időt már csak nem vagytok iskolában.

A válasz 95%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/13Időpont máj. 16. 21:33 Privát üzenet

De miért nem nevelted szobatisztaságra? Ha nincs idő/kedv még arra sem, hogy napi 3-4 alkalommal levigyétek szerencsétlent sétálni, miért kellett kutya?

És persze, hogy ne akard eladni! Te tanítottad neki ezt a viselkedést! Vállald is a következményét!

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/13Időpont máj. 16. 21:55 Privát üzenet
A kutya jobb esetben 2x szarik max. Ha leviszed akkor lent fogja elvégezni a dolgát. Ne mond nekem, hogy nincs rá plusz 2x10 perc egy nap.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/13Időpont máj. 16. 22:17 Privát üzenet
Szobatisztává kell nevelni, és akkor max. betegség esetén kell balesetre számítani. Ha szobatiszta, akkor bent alap esetben nem végzi el a dolgát, és kibírja az egész napot (irigylem érte őket egy kicsit).

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/13Időpont máj. 16. 22:50 Privát üzenet

Pedig napi 3-4 alkalommal le kell vinni a kutyát. Ha tetszik, ha nem. Ezt még kell oldani.

"Nem tudjuk sokszor levinni a kutyat iskola miatt." Ez mit takar pontosan?

A válasz 55%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/13Időpont máj. 17. 00:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hát azt takarja,h napi 7 órát ülök bent,és utánna 2 óra szakképzés az egyetemre! Koszonom egyebkent a sok valaszt! Kerem az 1.es a 2. Kommentelo valaszoljon arra a kerdesemre,hogy akkor megis hogyan tudom levinni tobszor. En csak nap 2x tudom levinni. Reggel es este!

# 8/13Időpont máj. 17. 06:39 Privát üzenet
Nyugi, sokan tartunk kutyát úgy, hogy teljes munkaidőben dolgozunk mellette, és nem otthonról. Még több lenne a gazdikereső a menhelyeken, ha nem lehetne megoldani. Neveld szobatisztává, ne pelenkára, és nem lesz baj.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/13Időpont máj. 17. 07:07 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
Én egyébként ládát vettem az otthoni balesetek megelőzésére, és abba raktam virágföldet. Ez hasonlít a kintihez.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/13Időpont máj. 17. 07:10 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudtok ajánlani erős kutyajátékokat?
Kölyök kuty első éjszakák?
Mi lehet a kutyám inyén az rozsaszin folt?
Hogy kezdenétek egy neveletlen kutya nevelését, ha a család nem tart be semmit?
Hol lehet kutya genetikai szűrést csináltatni Magyarországon ( mdr1)?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!