Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki tippet tudna adni...

Valaki tippet tudna adni arra, hogy hogyan pucoljuk, vagy nem tudom a kutya ürüléket?

Figyelt kérdés
Nálunk az a probléma,hogy nem tudjuk sokszor levinni a kutyat iskola miatt! Ezért ő a pelenkájára végzi a fürdőben. De nem tudok felhivni magamhoz senkit mert nem tudom mi var ram a furdoben. Es nagyon budos is. A kutyaval a pisilesnel is van problema mert o a pelenkara raall de a pisi az mellé megy! Ha valaki valamit tud javasolni,legyen az bármi a szag ellen,vagy a pelenka helyéről akármit az kérem irja le mert egyre elviselhetetlenebb. De a kutyat eladni meg nem akarom! Koszonom elorre is :)

#takarítás ##pucolás ##rend ##tisztaság ##kutyák
2019. máj. 16. 21:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Most bocsánat, de ezt a kutya beszerzése előtt nem gondoltátok át? A kutyátok nem szobatiszta, a szobatiszta kutya csak kint végzi a dolgát. És így nem is lesz az. Erre semmi praktika nincs azon kívül, hogy megoldjátok, hogy sűrűbben legyen levíve. Baromira nem higiénikus, undorító és a kutyának se jó.
2019. máj. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

Tökéletesen egyetértek az elsővel, de gondolom úgysem fogtok változtatni ezen, hisz eddig is letojtátok a kutyát, ezután is le fogjátok.

Nem tudom mekkora a kutya, de a macskaalom lehet az alternatíva. Nyilván nagyobb tálca kell, hogy ne lógjon le róla a feneke, de a kutyák is szívesebben ürítenek ilyen homokos, természeteshez jobban hasonlító cuccra, mint a pelenkára. És könnyebb is tisztán tartani.

2019. máj. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Pedig az egyetlen megoldás az, hogy leviszitek és szobatisztára szoktatjátok át. Ha kell, akkor a kutya 8 órát simán kibír, gondolom ennél több időt már csak nem vagytok iskolában.
2019. máj. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

De miért nem nevelted szobatisztaságra? Ha nincs idő/kedv még arra sem, hogy napi 3-4 alkalommal levigyétek szerencsétlent sétálni, miért kellett kutya?

És persze, hogy ne akard eladni! Te tanítottad neki ezt a viselkedést! Vállald is a következményét!

2019. máj. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A kutya jobb esetben 2x szarik max. Ha leviszed akkor lent fogja elvégezni a dolgát. Ne mond nekem, hogy nincs rá plusz 2x10 perc egy nap.
2019. máj. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Szobatisztává kell nevelni, és akkor max. betegség esetén kell balesetre számítani. Ha szobatiszta, akkor bent alap esetben nem végzi el a dolgát, és kibírja az egész napot (irigylem érte őket egy kicsit).
2019. máj. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

Pedig napi 3-4 alkalommal le kell vinni a kutyát. Ha tetszik, ha nem. Ezt még kell oldani.

"Nem tudjuk sokszor levinni a kutyat iskola miatt." Ez mit takar pontosan?

2019. máj. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát azt takarja,h napi 7 órát ülök bent,és utánna 2 óra szakképzés az egyetemre! Koszonom egyebkent a sok valaszt! Kerem az 1.es a 2. Kommentelo valaszoljon arra a kerdesemre,hogy akkor megis hogyan tudom levinni tobszor. En csak nap 2x tudom levinni. Reggel es este!
2019. máj. 17. 06:39
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, sokan tartunk kutyát úgy, hogy teljes munkaidőben dolgozunk mellette, és nem otthonról. Még több lenne a gazdikereső a menhelyeken, ha nem lehetne megoldani. Neveld szobatisztává, ne pelenkára, és nem lesz baj.
2019. máj. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egyébként ládát vettem az otthoni balesetek megelőzésére, és abba raktam virágföldet. Ez hasonlít a kintihez.
2019. máj. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!