Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen ételt adhatnék a...

Milyen ételt adhatnék a kutyának, hasmenése van és három kölyköt szoptat?

Figyelt kérdés
2019. máj. 17. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Eddig mivel etetted? Le sem merem írni, hogy el kellene vinni állatorvoshoz!
2019. máj. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos (hiszen lehet szüksége lenne gyulladáscsökkentő inj.-ra). Egyébként addig meg főtt hús és főtt répa. (esetleg rizs)
2019. máj. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp lássa orvos, mert ha a hasmenés oka fertőzés,a kicsik is elkapják.

Addig adjál neki főtt zsírmentes, bőrmentes csirkehúst, főzzél bele kevés répát és rizst, pici sót.

Vagy főzzél meg csirkenyakat rizzsel, kis sós vízben.De orvosnak mutasd meg.

2019. máj. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Orvos kell jô nem tvreklámos táp és amit leírtak .
2019. máj. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat. Sajnos először állatgyógyszertárból vettünk több ezer forintért gyógyszert, főtt rizst és csirkemellet adtunk neki. Tegnap volt az állatorvos, adott neki injekciót. Csak egy állattartó ismerősöm rábeszélt a száraztápra de az orvos leállította. Sietett és elfelejtettem megkérdezni akkor mi kellene szerinte. Azt mondta, egy nap csak egyszer egyen de óránként sír mert éhes. Keveset de ma háromszor adtam neki főtt rizst és husit. Akkor főzök a rizsbe répát is.
2019. máj. 17. 13:47
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress jobb orvost. Ez sz.t sem ér. Beteg kutyának inkább többször kellene keveset enni, nem egyszerre leterhelni a gyomrát.
2019. máj. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez ellés utáni állapot vagy független attól?
2019. máj. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ellés előtt sajnos csirke far-hátat főztem minden nap és nagyon zsíros volt a bőre, nem gondoltam ekkora baj lesz belőle.
2019. máj. 17. 21:03
 9/9 anonim ***** válasza:
59%
Szaporítasz, sz.rul eteted... Még valami amit rosszul csinálsz? Szerencsétlen kutya.
2019. máj. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!