Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért alszik a kutya, macska...

Miért alszik a kutya, macska kizárólag az én helyemen?

Figyelt kérdés

Adott egy franciágy,alszik rajata én és a párom.

Van kutyánk és egy macskánk.

Mindkét állat kizárólag az én helyem hajlandó aludni az ágyon,ha ott vagyok ha nem.

Ha alszok a lábamhoz fekszenek ha elmentem dolgozni korán

akkor a párnám vagy a derék tájéka a favorit nekik. Miért?

Másodlagos vagyok a rangsorukba,sajátjuknak érzik azt a helyet vagy csupán szeretnek? (nem én vagyok a gazdi!)

Vagy a "szagom miatt"..? (fürdök rendszeresen mielőtt valaki besirna röhögéstől!)



2019. máj. 18. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez egy érdekes kérdés, nálunk is ez van.

Két macskánk van, az egyik az konkrétan az enyém, páromtól tart, kerüli, én adom neki a kaját, hozzám odajön, stb. Mégis pàrom pàrnáján alszik mindig, hogy aztán pánikolhasson ha odajön. :D

A másik macska meg inkább páromé, bàr az emberbaràtabb, engem is elfogad. Na, az a macska viszont csak az én helyemen alszik, ahogy te is írod, a lábamnál, ha felkelek, akkor derèktájnál. De olyan szinten, hogyha éjszaka felkelek mosdóba, visszafelé tuti ráülök/fekszek, mert már ott van a helyemen...


A miértre sajnos nem tudom a választ, de érdekes. :) Párom szokott viccelődni, hogy "elszeretem" a macskáját :D

2019. máj. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt "gazdiszagú", másrészt nem szoktattad le onnan őket.
2019. máj. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké,második válaszoló de ezzel nem adtál választ.
2020. jan. 18. 15:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Május óta már el is felejtettem ezt a kérdést. :-D

Még mindig ott alszanak? Ha le akarjátok szoktatni őket onnan, akkor ez segíthet:

[link]

2020. jan. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!