Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyáknak?

Mi baja lehet a kutyáknak?

Figyelt kérdés
Tegnap még semmi baja sem volt ma reggel kezdett bágyadt lenni.Eszik iszik amúgy és sétálni is jön csak ott is lassan sétál de ha meglát egy macskát,villamost rögtön ugat rá mint eddig.Gondoltam babéziára mert volt benne egy kullancs kb 1-1,5 hónapja. Holnap első dolgunk lesz az állatorvos de addig is szerintetek mi lehet? Ugye semmi komoly?Nagyon aggódom...Egyébként hátfájós gondoltam lehet a háta fáj :(

2019. máj. 19. 16:49
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és amíg nem voltam itthon a szüleim teletömték nasival este lehet ez a baj?
2019. máj. 19. 16:51
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Inkább a háta. Vagyis, gondolom, a gerincével van a gond. Időjárás változást megérezheti. Jobban fáj neki olyankor.
2019. máj. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Remélem "csak ennyi" mindig a legrosszabbra gondolok.
2019. máj. 19. 16:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudjuk, nem vagyunk jósok. Remélem, hogy tudtam segíteni. :)
2019. máj. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Nekünk is az volt a kutyusnak babezia 2 héten keresztül vittem infuziora mert egyszerűen szeretett ugrálni akkor ugrott és összeset a vizelet majdnem fekete volt mert a vesét támadta.sok vizet ivott nem evett. De hála az orvosinknak meggyógyult belőle pedig úgy kezdte a kezelest hogy 50 50 % annyira rosszul volt és nálunk is hirtelen történt én is akkor vizsgáltam szedtem ki a kullancsokag és ami a legkomolyabb ez télen történt.
2019. máj. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Előző vagyok Vidd el az állat orvoshoz és mond volt benne kullancs.
2019. máj. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
Az állatorvos ha megnezi tudni fogja ha úgy látja nem az keresi a problémát
2019. máj. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
A vizeletet figyeld meg ha sötét akkor vidd mìg menthető.
2019. máj. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Már kutya baja hála az égnek :) Lumbágós és elég egy rossz mozdulat hogy megfájduljon a háta ezt mondta a doki.

Köszönöm a válaszokat!

2019. máj. 21. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!