Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nálatok mi az a pont, ahol...

Nálatok mi az a pont, ahol azt mondanátok / mondtátok, hogy “ez így nem élet már” és inkább elengeditek a kutyusotokat?

Figyelt kérdés
2019. máj. 20. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan gyógyíthatatlan betegségben szenved, ami fájdalommal, szenvedéssel jár együtt, és a fájdalmát sem lehet megszüntetni már.
2019. máj. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a lehetőségeimhez mérten úgy érzem, már mindent megtettem a gyógyulásáért, de nem gyógyítható és szenved.Akkor inkább elengedem.Sajnos többször voltam már így.
2019. máj. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Kis eséllyel gyógyítható betegség. Ha egy lábát kéne amputálni akkor még nem de ha 2re bénulna igen hiába vannak már kerekes hámok stb ismerem a kutyám és az neki már szenvedés lenne.
2019. máj. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

Amikor már nem tudnék rajta segíteni,szenvedne.

Pl. beteg volt a beagle kanom. Mondta a doki,hogy még nem kell altatni. 2 nap múlva már hátrafelé meg körkörösen ment a füvön. Akkor hívtuk újra a dokit,altassa el. Ez már annyira természetellenes viselkedés volt,hogy egyértelmű volt az altatás.

2019. máj. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Mikor már csak szenvedett. Minden nap hordtuk infúzióra, kapott gyógyszereket, de napok óta nem evett, nem ivott, savat hányt, nem aludt, csak remegett. Az utolsó napon már vér folyt belőle. Akkor már az orvos is mondta, hogy nem tud mást tenni, minden próbálkozás csak a szenvedést hosszabbítja.
2019. máj. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom elmondani, megmagyarázni a miértjét, de az ember megérzi ezt.


A mi kutyánknak hirtelen romlott az állapota. Eleinte gyógyszerrel próbálkoztunk, mert az orvos szerint jó esély volt a gyógyulásra. Aztán egyik nap este befészkelte magát a kedvenc helyére (előtte direkt másik szobában aludt, hogy szemmel tudjuk tartani, ha valami van), én akkor tudtam, hogy reggelre már nem biztos, hogy életben fogjuk találni, valahogy megéreztem a bajt. :\ Orvost akkor nem hívtuk ki, mert nem látszott rajta, hogy súlyosbodott volna az állapota és itt vidéken nincs ügyelet se sajnos. Reggelig még kibírta, evett egy keveset, de látszott, hogy rosszul van, nem mentünk be dolgozni, aztán délutánra ki kellett hívnunk az orvost, hogy altassa el, mert du. 3 körül már alig tudott levegőt venni. Az egészben az volt a legtragikusabb, hogy egyáltalán nem viselkedett máshogy, mint az előző napokban, de amikor nem az ideiglenes "kijelölt" helyére ment aludni, akkor mégis tudtuk, hogy valami lesz és szerintem ezt a családom többi tagjai is megérezték, mert ők sem hívták be a szobába aludni, pedig normál esetben megtették volna.

2019. máj. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!