Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy oldjam meg az etetést?

Hogy oldjam meg az etetést?

Figyelt kérdés
A hétvégén fogok elhozni egy kiskutyát haza a tenyésztőtől. A tenyésztő fog nekem adni kb 3-4 napnyi ennivalót a kutyusbak. Én majd másik táppal fogom etetni (real nature alpine junior) , de ez a mennyiségű táp nem elég a fokozatos átállásra. Eleve 3-4 napig jó lenne ha azt kapná amit a tenyésztőnél evett, és az 5. Nap környékén kezdeném el neki fokozatosan keverni a 2 tápot. Venni olyan tápot amit a tenyésztő ad nem akarok, mert csak 20 kg-os kiszerelésben kapható. ( amúgy Farmina team breeder puppy mediummal etet a tenyésztő) Mit csináljak ebben az esetben? Amikor elfogy az a kaja amit a tenyésztőtől kaptam, egyből keejem etetni azt amit én szánok neki?

2019. máj. 21. 17:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Vegyél a tenyésztőtől + 0,5 kg-t.
2019. máj. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy az átállás miatt rakjon még hozzá pár napi adagot. Max kifizeted azt a részt (2-3 hónapos kutya nem eszik sokat nem fog sokba kerülni)
2019. máj. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Rottweilerről van szó, úgyhogy viszonylag nagy adagot kap egy nap. 300gramm körül.
2019. máj. 21. 18:04
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vegyél tőle +1 kg-t.
2019. máj. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Hát nekem ehez nem kellet volna kérdést írnom én láttam volna hogy nem igen elég alap veszek többet még
2019. máj. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem akarok ezzel etetni mint írtam, és 20kg-ot feleslegesnek tartok venni azért, hogy még 3 napig azzal etessem. De azért örülök, hogy meked ezt felsleges lett volna kiírni. Tulajdonképpen ez a válasz is felsleges volt, hogy simogatod itt magadat.
2019. máj. 21. 20:41
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Nem kell pattognod!

Nem teljes mennyiséget írt az előző. Más is írta, a tenyésztőtől vegyél még több tápot. Kiszámoljátok, mennyi kell, amire átállhatsz teljesen.

2019. máj. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Esetleg ha a környéketeken árulnak kimérve tápokat ott megkérdezheted hogy nincs-e véletlen vagy nem szereznének-e be, hátha :P
2019. máj. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#7-es válaszoló. Nem pattogok, de kérlek engedd meg nekem, hogy nem tetszésemet fejezzem ki az olyan válaszra, ami nem tetszik. Köszönöm !

A válaszokat köszönöm mindenkinek.

2019. máj. 22. 00:32
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
Akkor vegyél 1 kg-nál kicsit többet, ha azt is kevesled az átálláshoz. Ne kelljen már negyedszer is leírni. Gondolom a tenyésztőnél van mérleg, hogy kimérjétek vagy nem értem mi olyan nehéz ezen.
2019. máj. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!