Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szóljak normálisan?

Hogyan szóljak normálisan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A szomszédunkban a gyerekek (!) kaptak 2 napja egy kb 2 hónap körüli vizsla kutyust.

1 óráig érdekes volt (legalábbis a folyamatos telitüdőből ordítozásból gondolom), aztán azóta kint van a kertben.


Az a kidebbik baj, hogy megállás nélkül úgy vonyít mintha mellettem lenne, de szerintem fázik is, mert szakad az eső.


A házba nem mehet be, mert a nő egész nap otthon van és gondolom nem ér rá vele foglalkozni, de ez a magánügyük.

Viszont nyomorult kiskutya hozzánk próbál átbújni (gondolom az én kutyám miatt), és előbb is én szedtem ki a kerítésből a beakadt nyakörvét.


Nem akarok és nem is pofázhatok bele mások dolgába, viszont az nem buli, hogy az a szerencsétlen reszket odakint. Már amikor látom a lassan térdig érő gaztól...


Valószínű teljesen retardáltak, mert múltkor szóltam, hogy csináljanak már valamit a fejmagasságig (komoly, nem vicc) érő gazzal, ami már dőlt át a kerítésen hozzám.

Aztán megsüllyesztették a kerítésalapot is, amiért oda vezették el a csatornát a tetőről és kimosta. Annak a helyreállítását kifizették.

Ha most szólok a kutya miatt is, még én leszek a kötekedős hülye szomszéd.


Én sem vagyok itthon egész nap, ha felakad megint, akkor nem tudom leszedni és megfullad.


Szóval ti szólnátok ezért is vagy inkább várjak egy kicsit, hátha rájönnek, hogy a szétázott remegő kiskutya fázik még odakint?



2019. máj. 22. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A kutya érdekében szólnék normális hangon. Ha azon is megsértödnek, akkor velük van a baj. Bár rohadtul nem érdekelne a sértödöttségük, nekem fontosabb lenne hogy a kutya ne szívja meg miattuk.
2019. máj. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Én a helyedben szólnék nekik, hogy át akar bújni és felakad. Legalább a te lelked tiszta, hogy megpróbáltad őket figyelmeztetni.
2019. máj. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szólj nekik kedvesen 🙂
2019. máj. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szólok mindenképp ha látom a nőt, bár tényleg én érzem magam hülyén, hogy alapvető dolgok miatt kell felnőtt embereknek szólni.
2019. máj. 22. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!