Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem szobatiszta már?

Miért nem szobatiszta már?

Figyelt kérdés
Már 6 hónapos lesz a mopszom és még mindig nem szobatiszta.Este mikor behozzuk az az első, hogy pisil meg kakil.Hogyan lehet ne gyorsan és egyszerűen rászoktatni, hogy kint végezze el a dolgát?
2010. júl. 7. 13:35
 1/5 nem vagyok hülye! válasza:
15%
Ha este behozod dugj valamit a seggébe.
2010. júl. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos ez a mopszoknál gyakori. 1éves korukig is elhúzhatják. Szóval ne aggódj, fogsz még Te takarítani utána :)
2010. júl. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Olvastam korábban, hogy valakinek már 5-6 hónapos korába szobatiszta lett! Pedig mindig kimentem vele megvártam ameddig pisilt kakilt mindig megdicsértem de csak azért is bent is piszkított. Anyuék már nagyon mérgesek rá, hogy nem lesz szobatiszta pedig mondtam nekik, hogy makacs fajta a mopsz! Már nagyon kiakarják rakni az udvarra..ezért jó lenne ha sikerülne minél előbb, hogy szobatiszta legyen!:S
2010. júl. 7. 13:57
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

Nekünk kb 3 hónaposan lett szobatiszta, bár amikor megtanult 3 lábon pisilni, először lepisilt minden sarkot és utána vált ismét szobatisztává. (Szintén mopsz)

Kutyapelenkára próbáltuk szoktatni, eleinte belenyomkodtuk a pelust a pisijébe, és emiatt oda is pisilt egy idő után.

Aztán igyekeztünk megfigyelni, hogy mikor pisil-kakil és akkor kivinni. Persze ha kint csinálta, kapott nasit. Meg is tanulta, hogy hol kell elvégezni a dolgot :)

2010. júl. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mi csak dicsértük. De azt hiszem átállunk a jutalom falatkára! hátha beválik. Ebből a mopszból csak egy van szerintem a miénk igazán makacs..mert a többi biztos nem ennyire makacs mint az enyém!:S
2010. júl. 7. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!